Herecký chameleón Denisa Juhos rozbieha filmovú kariéru v Maďarsku, Česku a na Slovensku!

Slovenka Denisa Juhos je herečkou, ktorá na sebe roky pracuje a plní si sny. Skúsenosti zbierala postupne v Rakúsku, v Londýne, v Číne a v americkom Seattle. Študovala Filmovú akadémiu v New Yorku a STUDIO4 NY a doteraz hrala v takmer 20-tke zahraničných filmov. Talentovaná kráska aktuálne pôsobí nielen na Slovensku a v USA, ale aj v Maďarsku či Česku. Denisa maká na 150 percent a týždenne absolvuje niekoľko castingov. Už čoskoro zahviezdi aj v slovenskom filme!

 

Herecké začiatky boli pre Denisu Juhos náročné, dnes sa má však krásna Slovenka rozhodne čím pochváliť. V New Yorku sa učila v STUDIO4, ktoré patrilo Jamesovi Francovi. Zahrala si v komédiách To New Beginnings, Black Magic for White Boys, či v seriáli Big Doys. V dokumentárnom filme Madonna and the Breakfast Club stvárnila úlohu Madonninej matky.

„Herectvo si veľmi užívam. Od malička som rada žila v iných svetoch. Vyrastala som na scifi filmoch a mám veľmi rada knihy. Do dnešného dňa prečítam tri až štyri knihy mesačne. Odjakživa prežívam viacero životov v jednom. Žijem ako herec aj ako podnikateľ. Rada cestujem a žijem tak v rôznych pozíciách ako človek. Veľmi ma to baví,“ prezradila Denisa Juhos.

Na filmovom plátne vyzerá Denisa zakaždým inak, niekedy ako retro diva, inokedy ako sexi dračica. V USA ju preto nazvali hereckým chameleónom.

„Veľmi mi pomohol tréning, ktorý som dostala v Spojených štátoch. Tu sme sa naučili ísť do hĺbky konkrétnych rolí. Akúkoľvek úlohu, ktorú som dostala, aj keď bola menšia, tak som sa vždy snažila urobiť čo najskutočnejšie. Snažila som sa ju v sebe nájsť, aby som sa stala ňou. Keď som v tom charaktere, tak si ho veľmi obľúbim. V prvom rade som podnikateľkou, ale herectvo je môj svet, ktorý ma napĺňa. Je to pre mňa veľké potešenie. Je to svet, kam chodím oddychovať a ktorý ma robí šťastnou,“ hovorí talentovaná Denisa.

Denisa Juhos je nielen herečkou, od 20-tich rokov budovala spolu s otcom rodinný biznis. Dnes je neoddeliteľnou súčasťou firmy, ktorá obchoduje po celom svete.

„Každý by si mal vyskúšať žiť svoj sen. Neznamená to, že ho musí robiť ako prvoradý biznis. Ale treba si ho aspoň vyskúšať,“ uzatvára krásna herečka.

A Denisa Juhos si sny rozhodne plní. Nedávno dokončila ďalší film, ktorý si môžete pozrieť na Amazon Prime – Black Magic For White Boys. Všetky informácie nájdete na https://www.instagram.com/denisajuhos/?hl=sk a filmové kredity na
imdb.me/denisajuhos

Autor: Nora Krchňáková