Gigi Hadid ako blonďavá Botticelliho Venuša uvádza na trh vlastnú kolekciu plaviek Frankies Bikinis

Gigi Hadid zažíva zlatý moment vo svojej kariére. Okrem toho, že je po narodení dcérky Khai opäť v skvelej forme a vrátila sa na móla po 4 mesiacoch po pôrode,  bojuje aj s debutom na Netflixe so sériou Next in Fashion. Modelka naďalej patrí medzi najžiadanejšie na mólach, no okrem módnych prehliadok sa z nej stala i podnikateľka-stylistka.

 

V spolupráci so značkou Frankies Bikinis vytvorila vlastnú kolekciu plaviek. Vďaka reklamnej kampani vytvorenej pre jej líniu Americana a novému účesu sa premenila na modernú a veľmi zmyselnú Venušu od Botticelliho.

Nový účes Gigi Hadid bol práve v tejto kampani veľkým rozdielom. Modelka predviedla dlhé blond vlnité vlasy inšpirované herečkou Anya Taylor-Joy.

Spolu so sestrou Bellou Hadid s čiernymi tak isto dlhými vlasmi sa predstavili nedávno v kampani pre značku Versace v objatí so samotnou dizajnérkou Donatellou.

Kolekcia plaviek je väzbou dlhoročného priateľstva Gigi Hadid so zakladateľkou Frankies BikinisFrancescou Aiello a zároveň vzdáva poctu sviežemu vidieckemu životnému štýlu.

Kolekcia inšpirovaná Amerikou čerpá inšpiráciu z rodinného domu Hadid v Pensylvánii a dizajn odkazuje na skryté osobné detaily. Napríklad na potlači je peň stromu s vyrezaným G+F, ktorý predstavuje jej a Aiello priateľstvo.

Francesca Aiello a Gigi spolu vyrastali a letné dni  trávili po škole na piesočnatých plážach Malibu,“ uviedol Frankies Bikinis v tlačovej správe.Keď obe pokračovali vo svojej kariére v módnom priemysle, zachovali si svoje blízke priateľstvo a vždy sa navzájom podporovali pri každom významnom míľniku. Stretnúť sa o 10 rokov neskôr, aby navrhli kolekciu plaviek a spoločenského oblečenia, je momentom celého kruhu pre obe.“

Obrázky: frankies bikini, Alana O´Herlihy
Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová, myamirell.com