Gatta v rozkvete jari

Jarná a letná Gatta sa inšpirovala štýlovou rozmanitosťou, živými farbami a jedinečnou atmosférou slnečného Los Angeles, kde zorganizovala aj špeciálne fotenie svojej najnovšej kolekcie. Gatta oblečenie spolu s novými modelmi pančuchových nohavíc vytvárajú očarujúcu kombináciu, ktorou túto sezónu dobyjete módny svet.

Jar a leto sú predovšetkým o šatách. Po tomto obľúbenom ženskom oblečení siahame hneď ako zacítime prvé, teplé lúče slnka. Preto zohrávajú hlavnú rolu aj v novej Gatta kolekcii oblečenia. Najmódnejším modelom je ich mini a midi verzia. Šaty sú charakteristické modelmi kopírujúcimi postavu a silným vykrojením. Ľahkosť im dodáva rozširujúca sa suknička a polkruhový výstrih. Vytvárajú elegantnú kombináciu plnú čistých línií a jemných bielych farieb.

 

Na morských vlnách

Leto si spájame hlavne s vodou, šumom morských vĺn či zvukom jemného vlnenia na hladine jazera. Prázdninovú a dovolenkovú atmosféru perfektne dotvorí námornícky štýl. Zvoľte napríklad jednoduché tmavomodré šaty s bielymi doplnkami.

 

Šťavnaté farby

Na jar schovajte všetky tmavé farby hlboko do útrob vášho šatníka a dajte priestor farbám. Gatta vsadila na sýtu ružovú, tyrkysovú a pri detailoch na modrú. V kolekcii však nájdete aj jemnejšie pastelové odtiene. Trendy doplnkom jarných modelov sú pančušky a ponožky v púdrových farbách, zo vzorov dávame do pozornosti romantické srdiečka a jemné bodky.

Najnovšia kolekcia Gatta Bodywear kombinuje odviazaný a hravý freestyle spolu s vkusnými doplnkami, ktoré dodávajú modelom nádych elegancie a ženskosti. Je plná pestrých farieb a vzorov, pričom si zachováva svoj typický ležérny štýl. Kolekcia na jar a leto ponúka bohatý výber modelov od športových búnd cez tričká s námorníckymi motívmi, úzke legíny, priliehavé sukne až po jemné ženské šaty.

 

Zvodná a ženská

Povinnou výbavou jarného šatníka sú úzke legíny, ľahké tuniky a priliehavé sukne, ktoré sú taktiež neodmysliteľnou súčasťou kolekcie Gatta Bodywear. Odeté do veselých  farieb prebúdzajúcej sa prírody.

 

Jarná elegancia

V kolekciinájdete aj šaty ideálne na jarné a letné dni. Vybrať si môžete maxi alebo mimoriadne trendy midi šaty – s dĺžkou po alebo tesne pod kolená, príťažlivé modely kopírujúce postavu s výrazným vykrojením alebo dievčensky jemné s baletnou sukničkou a lodičkovým výstrihom. Maxi verzia šiat je inšpirovaná klasickou hippie módou. Ľahký materiál a čierna farba sú univerzálnym riešením, vhodným na každú príležitosť.

 

Športová a šik

Výraznú časť kolekcie Gatta Bodywear tvoria aj športové akcenty spolu s námorníckymi vzormi, ktoré toto leto opäť prichádzajú do módy. Gatta ich zakomponovala do viacerých svojich návrhov. Pre milovníčky ležérneho štýlu a pohodlia sú k dispozícii tuniky, legíny aj topy. Vhodné nielen na dovolenku, ale aj prechádzku mestom.

Jarná a letná kolekcia Gatta je v predaji od marca 2014.