Fashion

GANT prináša nové košele pre mužov a ženy na jar/leto 2018

My, v spoločnosti GANT, máme jediný cieľ – Never Stop Learning. Aktivity v prospech sveta, v ktorom žijeme, nás poháňajú vpred. Prostredníctvom projektu GANT Beacons predstavujeme úplne nový proces výroby atraktívnych produktov, založený na uvedomelom, udržateľnom prístupe, ktorý bude časom stále viac na vzostupe a bude sa ďalej rozvíjať. Sme odhodlaní prevziať zodpovednosť a urobiť náš kus práce na tom, aby naša planéta bola zdravšia, lebo to, čo sa deje v oceánoch, sa týka nás všetkých.

Spoločnosť GANT, založená na východnom pobreží Ameriky v roku 1949, má s morom a životom v prímorských oblastiach silné väzby. Toto dedičstvo a odhodlanie zachovať oceány pre ďalšie generácie, viedlo k vzniku projektu GANT Beacons, ktorý v sezóne jar/leto 2018 štartuje v podobe košieľ, vyrobených technológiou Tech Prep™, obsahujúcich recyklovaný plast.

Pre túto iniciatívu je partnerom spoločnosti GANT značka SEAQUAL™, unikátna značka vlákna, ktorého zložkou je recyklovaný plastový odpad, vylovený z mora, použitý pri výrobe polyesterového filamentu. Projekt GANT Beacons vychádza z vízie spoločnosti GANT, ktorou je udržateľnosť, a z jej záväzku vyvíjať nadčasové výrobky v prvotriednom štýle a kvalite, ktorá vydrží po celú dobu životnosti.

Súčasťou projektu GANT Beacons pre sezónu jar/leto 2018 sú nové košele pre mužov a ženy, vyrobené technológiou Tech Prep™, obsahujúce recyklovaný plast získaný z oceánu. Tieto košele sú strečové, priedušné a odvádzajú vlhkosť. Z recyklovaného materiálu sú vyrobené aj gombíky a obaly.

Košele sú k dispozícii vo vybraných predajniach po celom svete, aj u nás.

Autor: Beata N.

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top