Gant predstavil novú kolekciu na jar/leto 2013. Je tradičná a zároveň inovatívna

Len nedávno americká značka GANT, ktorá sa vo svete módy pohybuje už od roku 1949, predstavila svoju novú kolekciu na nadchádzajúce obdobie jar/leto 2013. Ako sme sa mali možnosť presvedčiť, táto kolekcia je len ďalším dôkazom toho, že kvalita a tradícia sú tou najvyššou hodnotou.

Americký sen

Málokto asi vie, že zakladateľom značky GANT bol Ukrajinec Bernard Gantmacher, ktorému sa prakticky splnil americký sen. V roku 1914 prišiel do New Yorku s prázdnymi rukami a o niekoľko rokov vybudoval dnes už legendárnu módnu značku, ktorá sa stala fenoménom v obliekaní.

Svoju prvú kolekciu značka GANT predstavila pred viac ako 60 rokmi. Koncept a inovatívny prístupom k obliekaniu, ktorý značka už vtedy ponúkla spôsobila medzi mladými ľuďmi doslova revolúciu.

 

 

Kozmopolitný svet

Inak tomu nie je ani dnes. Každý rok prináša táto značka kolekciu, ktorá svojimi strihmi a kvalitným spracovaním nadväzuje na históriu, no zároveň je to vždy niečo nové, čerstvé. Aj v kolekcii jar/leto 2013 predstavili klasické strihy, tieto sú obohatené mnohými vtipnými a nápadnými detailmi, ktoré robia zo značky GANT vždy oblečenie súčasnosti. Je určené pre dnešných mladých,  kozmopolitných ľudí. Celá kolekcia sa točí, okolo tkaniny ikonickej Madras. Nová kolekcia je plná farebných prúžkov, ktoré vytvárajú nečakané variácie, či už na kravate, košeli alebo nohaviciach.

GANT jar/leto 2013 je skrátka nová minulosť, kedy tradícia ožíva v novej perspektíve.