GANT Kids jeseň/zima 2013

V sezóne jeseň/zima 2013 sa GANT vracia k svojim koreňom na východnom pobreží Spojených štátov. Kolekcie Boys, Girls a Baby sú inšpirované oblečením študentov za brečtanovými múrmi prestížnych amerických univerzít. Aj keď niektorí členovia rodiny majú do svojich univerzitných rokov ešte ďaleko, s GANT-om sa môžu v preppy štýle obliekať už teraz.

GANT BOYS

Nadčasový štýl univerzitného obliekania je ako stvorený pre jesenný a zimný šatník detských členov GANTej rodiny. Pohodlné pletené svetre, prané chinos nohavice a košele s golierikom na gombíčky z kockovaného kepra tvorí perfektný základ ich šatníka.

Vrchné oblečenie na von ako je dvojradový kabát s vysokým golierom alebo hrejivý vlnený kabát so zapínaním na olivky udrží vaše deti v teple a pohodlí nielen na ceste do školy, ale aj pri hraní. Kľúčový model kolekcie GANT Boys, ktorý je tvorený cargo nohavicami v kombinácii s košeľou

s golierikom na gombíky, pruhovaným vlneným svetrom a bavlneným sakom so vzorom rybej kosti, pôsobí ako dospelácky outfit, ktorý je inšpirovaný kolekciou GANT by Michael Bastian.

 

 

GANT GIRLS

Nezáleží na veku, farebný a preppy vzhľad bude vždy štýlový, zábavný a pohodlný. Nestarnúce nadčasové klasické kúsky ako pletené svetre, úzke saténové nohavice s vreckami, menčestrové sukne a mikiny so športovou potlačou ponúka kolekcia GANT Girls v širokej škále farebných variácií. Kľúčovým prvkom je vrstvenie – v šatách z hrubej priadze pod pleteným kardiganom vo farbe burgundy a parkou bude vaša dcéra vyzerať športovo a roztomilo.

 

GANT BABY

Dokonca aj najmladší členovia GANTej rodiny, ktorí pravdepodobne vážia menej ako batoh vysokoškoláka, budú rozkošní v miniatúrnych verziách klasických preppy kúskov. Inšpirácia univerzitným obliekaním sa odráža ako na pletených svetroch a mäkkých košeliach, tak na pohodlných mikinách.