GANT JAR LETO 2014

V sezóne jar/leto 2014 pozýva značka GANT na dokonalý svadobný víkend obklopený priateľmi, rodinou a širokým príbuzenstvom. Je to dobre oblečená a farebná scenéria skladajúca sa z dlhých a elegantných šiat určených pre deň D a šik štýlov na ďalší deň.Tradícia amerického ležérneho oblečenia sa spája s európskym štýlom a dáma v tejto sezóne kombinuje dobre padnúce saká, univerzitnú potlač a „malé modré“ šaty s množstvom doplnkov.

Perfect Navy

Dámska kolekcia značky GANT v sezóne jar/leto 2014 vstupuje do svadobného motívu v klasickej štíhlej siluete s dlhými bielymi šatami a malými šatami v námorníckej modrej, z ktorých vyžaruje elegancia a ženskosť. Vodové výstrihy sa krásne vlnia a je v nich zachytená podstata jednoduchého a predsa šik letného štýlu. Čipka je v tejto sezóne nutnosťou a farby odtieňov smotanovej a šampaň spolu s akvarelovými pastelmi vytvárajú efekt kontrastu farieb. Naprieč kolekciou je zrejmý vplyv pánskeho oblečenia v podobe kombinácie štíhlej siluety šiat či nohavíc s voľnejšími bundami, či už ide o bomber s kvetinovou vzorkou alebo o koženú motorkársku bundičku.

Kľúčové kúsky: malé šaty v námorníckej modrej, dlhé biele či pastelové šaty, motorkárska bunda, voľné úplety s výstrihom

Ocean Prep

Štýl podkolekcie Ocean Prep v sezóne jar/leto 2014 je definovaný šik a modernou ženou oblečenou do hodvábnych športových šortiek s vysokým pásom a abstraktnou potlačou, ktoré kombinuje s voľnejšou košeľou z bavlnenej zmesi či madrasu. Americké ležérne oblečenie (American Sportswear) sa spája s európskymi dobre padnúcimi strihmi, čo ukazuje mix odevov s univerzitnou potlačou skombinovaný so sakami zo zmesi ľanu a bavlny. Tento svieži štýl sa dá obliecť nielen na brunch a nákupy v meste, ale aj na následný výlet na pláž, kedy si stačí pod voľnú košeľu dať iba vrchný diel od bikín. V tejto sezóne značka GANT kombinuje základný denný outfit s mnohými variáciami doplnkov od elegantných tkaných klobúkov, cez ručne splietané opasky až po elegantné kožené kabelky.

Kľúčové kúsky: šortky s potlačou, svetre s logom univerzity, doplnky, voľnejšie košele

GANT JAR LETO 2014 Bez názvu(516) 1_gant