GANGSTER KA 2: Afričan

Príbeh je založený na skutočných udalostiach. Skúma mechanizmus organizovaného zločinu, vnáša svetlo do miliardového tunelu a snaží sa objektívne ukázať zrod skutočného gangstra. Prvá časť GANGSTER KA opisovala udalosti okolo postavy mafiána Káčka na území Českej republiky, druhá časť, ktorá vychádza z Káčkovej exilovej anabázy, zobrazuje jeho útek z ČR a jeho pobyt a aktivity v zahraničí. Film príde do kín 26.11.2015.

Druhá časť kriminálneho thrilleru je o osudoch bezcitného gangstra, inšpirovaná  skutočnými udalosťami podľa námetu Jaroslava Kmentu.GANGSTER KA: AFRIČAN je voľným pokračovaním zločineckého ťaženia Radima Kravieca alias Káčka.

Po nepochopiteľnom úteku priamo z rúk polície, opúšťa Českú republiku. Začína novú etapu zločinného života. Na povrch vychádza všetok odpad, ktorý po sebe zanechal. Presídľuje sa na Seychelské ostrovy, v rukách má zmenku na 80 miliónov, ktorá môže okamžite položiť premiéra aj vládu. 6 miliárd z vytunelovaného podniku ČEPRO sa minulo, je potrebné prísť k novému zdroju príjmov a aj za cenu toho, že by spôsobil štátny prevrat. Česká republika exportuje do sveta gangstra prvotriedneho formátu. Všade tam, kam vstúpi, likviduje miestnu mafiu a nastoľuje vlastný systém. Na povrch sa derú negatívne vlastnosti jeho charakteru v závislosti od užívania drog a alkoholu. Z nadpriemerne inteligentného podvodníka je najtemnejší gangster, vrah a obchodník s drogami. A to je miesto, z ktorého nie je možný návrat…

https://www.youtube.com/watch?v=bFI1RIoYuEo