Folkový štýl: nežnosť a tradícia v jednom

Folkový štýl

Móda si prešla už viacerými štýlmi, ten pravý slovenský sa však dostáva do popularity až teraz. Folkový štýl s tradičnými motívmi by nemal chýbať v šatníku ani jednej správnej divy.

Pohodlný a praktický
Folkový štýl je veľmi populárny najmä túto letnú sezónu. Dominujú mu kontrastné farby bielej, červenej a modrej. Voľný, vzdušný materiál je ako stvorený na horúce letné dni. Vhodný je na plavky k vode, ako aj pri spoznávaní krásnych kútov Slovenska.

Zvýrazňuje krásu
Voľná biela blúzka, či výrazná červená sukňa sú nielen veľmi pohodlné, ale navyše pritiahnu pozornosť každého okoloidúceho. Zvýraznia vašu ženskosť, jemnosť a okrem toho prezentujú slovenské tradície aj v zahraničí. Krásne motívy čipky a vzorov budú originálnym prvkom aký nemá nik iný.

Dotiahnite detaily
Folkový štýl je vhodný pre ženy, ktoré obľubujú jednoduchosť. Dokonale sa hodí pre všetky vekové kategórie. Pre tie, ktoré obľubujú modernejší štýl sú tu aj folkové doplnky v podobe šperkov, čeleniek, či kabelky. Folkový motív dokonale doplnia aj výrazné červené pery, či vlasy zviazané do vrkoča.

Pripravila AVE