Filmový festival v Cannes je späť – 74. ročník ukázal veľkolepé outifové kreácie najväčšieho červeného koberca na svete

Filmový festival v Cannes sa tento rok konal od 6. do 17. júla a okrem potlesku pre najnovšie filmové úspechy otvoril 74. ročník promenádu outfitov na tom najväčšom červenom koberci na svete. Udalosť  je vždy magnetom kvôli veľkolepým momentom vysokej módy.

 

Na červenom koberci sa predviedli herečky, herci, modelky a influenceri a tak sa pozrime na ďalšie skvostné outfitové kreácie.

GEMMA CHAN
Britská herečka a bývalá modelka sa ukázala na červenom koberci v trblietavých šatách s kvetmi od Oscar de la Renta.  K nude manikúre zvolila kokteilový prsteň  Swarovski statement

 

BELLA HADID
Populárna modelka zažiarila na červenom koberci vo viacerých oslnivých róbach. Ďalšou úchvatnou a šokujúcou kreáciou boli šaty z dielne Schiapareli so zlatým kúskom v tvare pľúc, ktorý slúžil ako náhrdelník a prekrytie dekoltu. Vyrobený bol z  pozlátenej mosadze a zdobený kamienkami.

 

NOEL CAPRI BERRY
Americká bikini modelka Noel Capri Berry bola ďalšou z hostí, ktorej učarovala sýto žltá róba. Predviedla sa v šatách od Ashi Studio.

 

ISABELI FONTANA
Modelkami sa to na filmovom festivale len tak hemžilo. Brazílska modelka svojou krásou vyniesla na výslnie róby dizajnérov na nejednom červenom koberci, napríklad aj na benátskom festivale. V Cannes sa ukázala v zmyselných trblietavých šatách rafinovanými rozparkami od Rami Kadi.

 

TILDA SWINTON
Herečka predviedla vzrušujúce netradičné modely. Ukázala sa v oranžovo-ružovom modeli Haider Ackermann so zelenými zamatovými rukávmi a tiež v modrom modeli tej istej značky.

 

SHARON STONE
Herečka zapózovala v kvetinovom pompéznom modeli z talianskej dielne Dolce & Gabbana.

 

FATIMA ALMOMEN
Influencerka si na Cannes koberec obliekla  fuchsiové šaty so širokou sukňovou časťou s hlbokým rázporkom.

 

ANNA CLEVELAND
Modelka oslnila v  zlatej róbe od talianskej dizajnérky Alberta Ferretti spárovanej so šperkami Bulgari.

 

MARTA LOZANO
26-ročná modelka a influencerka, ktorá pôvodne študovala práva sa dnes venuje spolupráce s veľkými značkami a zažiarila v honosnej červenej róbe.

 

Obrázky: getty images, cannes
Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; Myamirell.com