F&F – pánska línia jeseň/zima 2014

Aj keď nás v tomto počasí určite nenapadne čo budeme nosiť na jeseň, nieto ešte v zime, módne značky už v plnom prúde predstavujú nové kolekcie. Možno nás ochladí aspoň pomyslenie na chladné jesenné počasie. Prinášame modely, ktoré sa budú predávať v obľúbenej značke F&F tentoraz pre pánov!

Kľúčovým prvkom pánskej kolekcie je kabát. Jeho miesto v “povinnej výbave” súčasného muža je nenahraditeľné a práve preto sa aj v kolekcii F&F stretávame so zaujímavými oživeniami, či novými prvkami. Tradičný námornícky kabát je vytvarovaný viac ako kedykoľvek predtým, bomberová bunda sa dostáva do popredia ako ikona pánskeho štýlu, nové materiály znásobia možnosti kombinovania. Vyspelé techniky spracovania prinášajú strihy oblekov zoštíhľujúce a zdokonaľujúce mužskú siluetu. Košele s potlačou a štruktúrované pleteniny dodajú formálnemu oblečeniu invenčný vzhľad.

 

Klasické vzory, ako napríklad rybia kosť, sú modernizované farebným prevedením, alebo kombinované s grafickou či kvetinovou potlačou. Vytvárajú tak nový, nekonvenčný štýl obliekania pre moderných mužov.

 

Odtiene jesene budú v pánskom šatníku tmavé, zároveň však sýte a výrazné. K čiernej sa pridajú studené tóny indigovo modrej, zelenej zmiešanej s námorníckou modrou a obľúbenej antracitovej. Na zahriatie v chladnom počasí sa bude dať vhodne doplniť bordová, vínová a neutrálne odtiene béžovej.