F&F – INŠPIROVANÁ ÉROU 20-TYCH ROKOV

F&F PÁRTY SEZÓNA 2016 INŠPIROVANÁ ÉROU 20-TYCH ROKOV

F&F predstavuje na sezónu Vianoc a večierkov 2016 kolekciu zvodných párty kúskov, inšpirovaných obdobím Art Deco. Nositeľné oblečenie s nádychom 20-tych rokov dodáva párty kolekcii úplne nový rozmer.

Vzrušenie, zábava a nadšenie z uvoľnenia pomerov – charakteristické črty obdobia 20-tych rokov vnášajú oslnivý lesk do tohtoročnej párty sezóny. Kolekcia metalických šiat, šik overalov a elegantných pyžám zaručuje, že si všetci nájdu to svoje. Krátke večerné bolerká a prepracované čipkované časti šiat odkazujú na dekadentnú príťažlivosť tretej dekády minulého storočia v podobe výrazných,  geometrických art deco potlačí, ktoré sú  zároveň dotykom pôvabu a elegancie.

Vrstvenie a proporcie sú starostlivo zvážené, čo umožňuje ľahký prechod medzi denným a večerným outfitom. Trend zamatových či flitrovaných bomberiek v čiernom prevedení pokračuje a nosia sa spolu s metalickými overalmi a šatami na ramienka. Plisované midi sukne fungujú rovnako dobre s robustnými pleteninami ako aj s jemnejšími živôtikmi, pričom premenia outfit do práce na party styling s úplnou ľahkosťou.