Fero Mikloško našiel najkrajší vankúš Slovenska!

„Pre mňa to bolo zábavné, tvorivé a zároveň príjemné, no chvíľami aj náročné. Celý proces by som prirovnal k hľadaniu inšpirácie pri tvorbe kolekcie mojich šiat. Víťaza sme ale nakoniec našli. A nie iba jedného“ – vyjadril sa módny návrhár Fero Mikloško po viac ako 6 týždňovom pátraní po najkrajších vankúšoch Slovenska.

Súťaž, ktorú pomáhal spoluorganizovať a zastrešovať, prebehla v termíne od 1. februára do 15. marca 2013. “Potešilo ma, že ľudia majú stále chuť tvoriť niečo nové, odvahu súťažiť napríklad aj v oblasti dizajnu a vytvoriť si tak originálnejší domov vďaka dostupným doplnkom“ dodáva Fero Mikloško.

Kreatívnej súťaže sa mohol zúčastniť naozaj každý. Stačilo vytvoriť originálny dizajn vankúša, pridať svoj návrh na webstránku www.jaspravim.sk a následne zdieľať medzi priateľmi. Do súťaže bolo celkovo prihlásených a pridaných viac ako 1200 návrhov. 3 najkrajšie návrhy vybral osobne Fero Mikoško spolu s porotou, a ďalšie 3 vyhrali na základe najvyššieho počtu hlasov z radov hlasujúcich.

Výborných návrhov však bolo naozaj veľmi veľa a výber nebol jednoduchý. Preto sa tím značky DORMEO rozhodol pridať špeciálnu kategóriu a vybral ďalšie 3 víťazné návrhy, ktorých tvorcom poskytne možnosť predávať svoj dizajn v sieti predajní DORMEO.

Pre tých, ktorým chýbala kreativita, ale tiež chceli súťažiť sa mohli zapojiť prostredníctvom on-line hlasovania a byť tak zaradený do zlosovania o ďalšie hodnotné ceny.

 

Celkovo sme v kreatívnej súťaži odovzdali ceny v hodnote, viac ako 1000 EUR. Tieto sú už na ceste k svojim novým majiteľom.

1. ročník kreatívnej celoslovenskej súťaže, ktorej cieľom bolo povzbudiť individuálnu tvorivosť a pretaviť ju do dizajnu vankúšov dopadol teda nad očakávania výborne a vybraté návrhy si môžete už čoskoro zakúpiť v sieti značkových predajni DORMEO, alebo na www.dormeo.sk.

 

Ďalšie informácie  o súťaži a výsledky nájdete na www.dormeo.sk,  www.jaspravim.sk, www.cewecolor.sk a na FB stránke módneho návrhára Fera Mikloška www.facebook.com/MikloskoFashionDesign