Farebná zimná divočina

Konečne sme sa dočkali prvých snehových vločiek, ktoré zakryli v tomto smere aj menej privilegované časti našej krajiny. Je zvláštne aké má toto mimoriadne krásne skupenstvo vody pozitívne účinky na našu náladu. Hneď sa stávame infantilnými- máme chuť sa guľovať, sánkovať, stavať snehuliaka. Zachváti nás romantická rozjarenosť- máme chuť sa prechádzať, držať sa za ruky, len tak bežať po snehu. Keďže podmienkou bielej krásy sú mínusové teploty, treba sa poriadne zababušiť. Najlepšie do kozušiny- tej umelej, farebnej, extravagantnej i elegantnej.

Megalománia

Klasika v podobe ovčej kožušiny na golieroch či rukávoch naberá celkom iné rozmery. Čím väčší tým lepšie. V prirodzenej farbe výborne vynikne na čiernej koženke alebo koži.

 

Farbičky

Farieb sa v žiadnom prípade nebojte. Pokojne sa inšpirujte fauvizmom, expresionizmom a pod. Veľké farebné plochy kombinujte s inými kontrastnými odtieňmi. Oranžová by nemala chýbať. Už ste to počuli? Pre túto sezónu je to nová čierna.

 

Doplnky

K výraznému kabátu, stačia jednoduché doplnky čistých tvarov. Kožené rukavice, vysoké čižmy a hladká úpletová čiapka. Kabelka by určite nemala prebíjať kabát, ten nechajte vyniknúť ako krásny solitér.

 

 

Zdroj: thefashionography.com, www.risorseutili.com, www.yournextshoes.com, www.vogue.com, www.refinery29.com, kaufmanfurs.com, chanelaftercoco.blogspot.com, www.themodeofficial.com, www.style.com, good-kovka.com