FAR AWAY REBEL & DIVA: DÁMSKA VÔŇA, KTORÁ PREKONÁ VAŠE OČAKÁVANIA! Ukončená súťaž!

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Vedeli ste, že predá každú sekundu 7 parfumov, čo je viac ako akákoľvek iná značka? Najnovšie rozširuje portfólio vôní o dámsky parfum Far Away Rebel & Diva, ktorý sa určite stane vašim „must have“ spoločníkom. Je inšpirovaný ženami, v ktorých sa skrýva veľká vášeň,  energia a odhodlanie. Tvárou exkluzívnej novinky sa stala talentovaná speváčka Ewa Farna. Sama sa neriadi pravidlami, ale vytvára si svoje vlastné, či už v osobnom alebo pracovnom živote.

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

„Baví ma robiť veci inak, prekvapovať, hrať podľa vlastných pravidiel. Dnešný svet ponúka toľko možností a strach býva skôr brzdou. Určite je potrebné mať zdravé sebavedomie. Zároveň, som tiež len človek, ktorý robí chyby. Nemôžeme sa správať podľa požiadaviek iných a neriadiť sa vlastnou prirodzenosťou, konať pod tlakom toho, že sme sledovaní. Je ťažké udržať si v tomto rovnováhu. Ja sa snažím rozhodovať podľa vlastného svedomia, aby som sa na seba mohla pozrieť do zrkadla. Chcem byť dobrým človekom a ak budem v tomto smere inšpiráciou aj pre ostatných, určite ma to len poteší, “ uviedla Ewa.

A práve to platí aj pre parfum Far Away Rebel & Diva, ktorý vyzdvihuje nezávislosť, identitu a odvahu nositeľky. Prekonajte všetky vaše očakávania, pretože toto je vaša chvíľa! Voňavá novinka bola vytvorená pre nekompromisne nebojácne ženy, ktoré môžu svetu ukázať, že za sebou hrdo nechali to obyčajné a objavili svoje pravé ja: nezastaviteľnú energiu neohrozených žien. Tento silný efekt je dosiahnuteľný kombináciou kontrastov a protikladov ústiacich vo vôni, vďaka ktorej budete vyčnievať z davu.Čo sa Ewe na vôni najviac páči? „To je pre mňa ťažké opísať. Je to ako s jedlom – nedokážem povedať, prečo mám nejaké jedlo rada a ďalšie zase nie. Buď mi sedí alebo nie. Táto vôňa sa na moju pokožku pekne oblieka, cítim sa dobre, keď ju mám na sebe,.“

Far Away Rebel & Diva EDP
Objem: 50 ml
Bežná cena:  24,90 €

Dajte voľný priechod svojmu sebavedomiu s odvážnymi tónmi ružového korenia, predveďte svoje mnohostranné nadanie vďaka zvodnej magnólii a zvýraznite svoj šarm neodolateľným akordom slaných karamelových pukancov. S novým parfumom Far Away Rebel & Diva z kategórie kvetinovo – gurmánskych vôní nájdete odvahu chopiť sa okamihu a prekročiť tak všetky očakávania.

Dravá vôňa zrniek ružového korenia
Vôňa sa otvára korenistou, dravou sviežosťou tónov bergamotu a zrniek ružového korenia. Vytvára tak korenistú energickú vlnu, ktorá pritiahne pozornosť. Explózia žiarivej šťavnatosti na základe lahodného ružového liči ponúka sladký kontrast ku kvetinovým tónom v srdci vône.

Zvodná magnólia
Odvážna a zároveň ženská kvetinová zmes tejto vône rozkvitá tónmi intenzívne ovocnej arómy arabského jazmínu, okvetnými plátkami ruží a sviežimi tónmi magnólie. Tento buket prináša  kontrast k temnému, labužníckemu podpisu vône.

Jedinečný slaný karamel
Akord karamelových pukancov je vytvorený použitím slastnej bázy slaného karamelu, ktorá vôni dodáva neodolateľne jemný, slaný, karamelový tón. Návykový efekt násobí zložka Cocoa Natsublim®, známa pre svoj kontrastný efekt tmavého kakaa a krémovej bielej čokolády. Tón, ktorý osloví temnú i svetlú stránku nositeľky.

V ponuke aj set Rebel & Diva, ktorý obsahuje okrem vône aj telové mlieko a mini toaletnú vodu v spreji v rovnakej vôni. Hodnota setu: 40,50 €

Telové mlieko Far away Rebel & Diva
Objem: 150 ml
Far away Rebel a Diva MINI EDP v spreji
Objem: 100 ml