Extravagantná tmavovláska!

Viete, ako sa nalíčiť, ak skrývate oči za sklami okuliarov? Poradíme Vám niekoľko tipov pri líčení a predstavíme zaujímavé rámy.

PLEŤ

Začínajte vždy odlíčením. Je to najlepší základ pre kvalitné líčenie. Čistiaca micelárna voda Dermacol Elixir šetrne čistí v jednom kroku tvár, oči aj pery bez nadmerného trenia pokožky. Ďalším krokom je nanesenie bázy; tá vyhladí pleť, vyplní vrásky a póry a zabráni usadzovaniu make-upu. Zdokonaľuje tiež jeho vzhľad a zvyšuje odolnosť počas celého dňa. Make-up Imperial zabezpečí dlhodobú hydratáciu. Veľmi jemná textúra pleť okamžite zjednotí a rozjasní. Všetko zafixujtetransparentným fixačným púdrom. Dosiahnete zamatový vzhľad a zabránite vzniku mastného pocitu počas dňa. Na záver aplikujte farbu na líčka, kombinácia matných a rozjasňujúcich odtieňov vymodeluje tvár, dodá jej prirodzené zafarbenie a zdravý nádych.

OČI

Najprv použite dlhotrvajúcu bázu pod očné tiene, ktorá dokonale zmatní očné okolie a pripraví ho na aplikáciu očných tieňov.Pri líčení pod červený rám naneste na celé pohyblivé očné viečko penový očný tieň. Oči zvýraznite linkou. Fialové hodvábne očné tiene použite pod čierne rámy. Posledným krokom je riasenka, ktorá dokonale zvýrazní líčenie očí pod okuliarmi.

Tip Dermacol: Penové očné tiene majú ľahkú, veľmi jemnú penovú konzistencia a dokonale priľnú k povrchu viečka, čím sa zabezpečí ich dlhotrvajúci efekt. Sú vodoodolné a majú dlhotrvajúci efekt, a preto sú vhodné pre líčenie pod okuliare. Obsahujú drobné trblietavé čiastočky, ktoré vytvárajú nádherné odlesky. Jednoducho a rýchlo sa nanášajú, môžete ich aplikovať aj prstami.

PERY

Výrazné červené pery môžete zladiť s extravagantným červeným rámom. Použite najprv rúž a potom lesk. Pri čiernom ráme nechajte vyniknúť oči a pery vyplňte nevtieravou kombináciou rúžu a lesku.

Tip vizážistu Dermacol Tomáša Vidu: Ak sa rozhodnete pre výrazný červený rám, líčenie očí by malo byť veľmi jemné. Pri čiernom môžete experimentovať s farbami, napríklad kombinovať fialové odtiene.

 

Červený rám

Penové očné tiene s mesačným trblietaním, č. 10, 5,73 eur

Báza pod riasenku pre objem a predĺženie Lash Booster , 8,79 eur

Riasenka pre predĺženie a zhustenie rias 1000 Lashes Volume Build Up Mascara, 9,59 eur

Kajalová ceruzka a očné tiene 2v1, 3,79 eur

Jemná ceruzka na zvýraznenie obočia č. 1, 3,80 eur

Hydratačný rúž s vôňou šťavnatého lichi, č. 8, 5,69 eur

Briliantový lesk na pery, č. 7, 4,99 eur

Čierny rám

Perlové sypké očné tiene, č. 12, 5,69 eur

Očné tiene Satin Duo, č. 3, 5,69 eur

Hydratačný rúž s vôňou šťavnatého lichi, č. 1, 5,69 eur

Lesk na pery s trblietkami, č. 4, 3,79 eur