Exotika na tele

Pretože dvakrát sa do tej istej rieky v rovnakých plavkách nevstupuje ani v lete 2012, je najvyšší čas vpustiť do svojho šatníka temperament, ktorý sa za žiadnych okolností nedá skrotiť. Ak máte pohľad lovkyne a dravosť šeliem, len New Yorker najlepšie vie, po čom vaše  telo túži. Exotika nie je pre žiadnych exotov, zaslúžia si ju len štýlové dámy, ktoré už dnes vedia, aká tropická bude letná kolekcia 2012.

Nechať sa inšpirovať módou všetkých tropických dažďových lesov sveta, nebude o       sladko-sladkých čipkovaných vzoroch a volánikoch, ale o šatách nadivoko! Móda ako z pravej džungle našla cestu aj na Slovensko. Chce naše krásne devy naučiť, že aj na prvý pohľad nebezpečný odev vôbec nehryzie a hodí sa na každé telo a do každého počasia. Pre hanblivé je veľkou výzvou a pre odvážne automatickou prevodovkou.

Oblečenie tohto divokého mixu sľubuje, že vo vás objaví tigricu na plný úväzok. Stačí sa nahodiť na tú správnu vlnu, respektíve bavlnu, a za okamih sa stanete múzou samotného kráľa džungle.

Exotika na tele znamená hru slnečných odtieňov, listnatých zábleskov, vojnu šeliem, súboj plazov, vtáctva a motýľov. Tieto odvážne motívy nie sú žiadnou malou čerešničkou na torte, ale rozľahlým a roztopašným pôžitkom. K smelému oblečeniu sa nosí rovnako impulzívne líčenie a účes. Vlasy musia mať preto poriadny objem a mali by pôsobiť tak trochu neupraveným dojmom. Nalíčte sa výrazne, ale zato vkusne. Každá správna šelma vie, že len veľkými okáľmi a plnými perami získa všetko, čo si jej pazúrik zažiada.

Móda z džungle sa nosí vo veľkom štýle, na celom tele a pri každej letnej príležitosti. Vidieť ju na tričkách, šortkách, šatách a, samozrejme, v očiach nejednej smelej mačičky.

 

foto – zdroj: http://www.newyorkerpr.com/sk/press_material/ImageBook/Summer2012/fishbone_sister/

http://www.newyorkerpr.com/sk/press_material/ImageBook/Summer2012/amisu/