Exkluzívne na ZOOTe božský Karl Lagerfeld!

Karl Lagerfield

Konečne si ho môžete kúpiť už aj na Slovensku! Odvážny vizionár a umelec, kreatívny riaditeľ značky Chanel, Karl Lagerfeld, fascinuje svet módy už celé desaťročia. Jeho vlastnú značku KARL LAGERFELD nájdete odteraz exkluzívne na zoot.sk. Bude sa predávať v rámci novej prémiovej sekcie.

Karl Lagerfeld napriek dlhej kariére stále ohuruje svojím vkusom a novými nápadmi. Talentovaný tvorca, ktorý povýšil módu na umenie, tvorí ikonické kúsky aj v rámci svojej vlastnej značky. Tú na Slovensko ako jediný prináša online obchod s módou ZOOT.sk.

,,Nová kolekcia Karl Lagerfeld ponúka okrem kabeliek a peňaženiek tiež šaty, blúzky či topy a doplnky v podobe príveskov na kľúče, či kožené menovky. Je ľahko provokatívna a zároveň nositelná”, hovorí riaditeľka nákupu Kamila Říhová.

Prvky rock´n´rollu dopĺňa retro-futuristická silueta samotného tvorcu, alebo jeho neodmysliteľný miláčik – mačka Choupette. Kolekcii kabeliek dominuje námornícka modrá a vtipné motívy melónu.

Značka Karl Lagerfeld je dostupná na ZOOT.sk v sekcií PREMIUM spolu s inými svetovými značkami ako Tommy Hilfiger, Gant, Bugatti.

Prémiová sekcia vznikla ako súčasť stratégie o udržaní kvality a ponuky: ,,Snažíme sa našim zákazníkom ponúknuť čo najlepší nákupný zážitok a s tým suvisí aj rozširujúca sa nákupná ponuka. Zároveň je to pre nás cesta ako získať nových zákazníkov”, vysvetľuje Kamila Říhová, riaditeľka nákupu.

Karl Lagerfield

Viac inšpirácie tu: http://www.zoot.sk/znacka/22077/karl-lagerfeld