Exkluzívna kolekcia Fenité & Swarovski

Päť jedinečných produktov starostlivosti o vlasy spoločne s elegantným darčekom – strieborným náhrdelníkom s kryštálom Swarovski v tvare srdca. Novú špeciálnu kolekciu Fenité & Swarovski môžu zákazníci exkluzívne kúpiť v Datarte.

Kolekcia Fenité & Swarovski vznikla vďaka spolupráci značiek Eta a Swarovski a od začiatku decembra je výhradne v predajnej sieti Datart. Tvorí ju fén, žehlička na vlasy, kulmofén a dve vlasové kefy, s ktorými si ich majiteľky vyčaria rovnako dokonalý účes ako od kaderníka. Na pohľad veľmi ladné a elegantné prístroje v sebe ukrývajú profesionálnu technológiu a výkon. „Kolekcia je ladená do príjemných perleťovo-krémových odtieňov a je to ideálny vianočný darček pre ženy i dievčatá, pretože okrem elegantného vlasového pomocníka dostanú v každom balení i originálny šperk – strieborný náhrdelník s čírym kryštálom Swarovski v tvare srdca,“ vysvetľuje Iva Pavlousková, tlačová hovorkyňa Datartu.

Tip:  Fén Fenité & Swarovski
Vďaka AC motoru vám bude fungovať po dlhú dobu a funkcia ionizácie zaistí vašim vlasom zdravý lesk. Môžete si vybrať z troch stupňov nastavenia teploty a dvoch rýchlostí prúdenia vzduchu, oceníte aj otočný koncentrátor o 360° alebo ochranný penový filter, a vďaka odnímateľnému filtru ľahko vyberiete zachytené vlasy. Dĺžka kábla je 1,8 m. Súčasťou balenia je strieborný náhrdelník s čírym kryštálom Swarovski v tvare srdca. Cena je 49 €.

Produkty z kolekcie Fenité & Swarovski kúpite exkluzívne v kamenných predajniach Datart alebo na www.datart.sk