Elisabetta Franchi kolekcia Jeseň / Zima 2020 – 21 – pocta venovaná ženám na celom svete

Venované všetkým ženám na celom svete ako pocta,  to je nová kolekcia talianskej dizajnérky Elisabetta Franchi pre sezónu Jeseň / Zima 2020 – 21.

 

Odetá do koralovo ružových farieb bola módna show prezentovaná počas zimnej sezóny Milan Fashion Weeku, Móda Ženy, v ktorej sa hostia cítili ako vtiahnutí do nežného šatníka princeznej.

Na móle sa blysli koralovo-ružové odtiene modelov dámskych, na mieru strihaných kostýmov, korzetov a spoločenských šiat, ktoré spolu s priestorom nádherne ladili.

Talianska dizajnérka Elisabetta Franchi dobre vie, čo sa páči ženám a preto je čoraz viac obľúbená aj za hranicami. Jej móda je náramne ženská, lahodiaca krivkám, nositeľná,  vyzdvihujúca šarm, eleganciu a noblesu.

 „Táto kolekcia je o dievčati, ktorá sníva o tom, že sa stane princeznouvyjadrila sa v zákulisí Elisabetta Franchi.

Trblietavé strapce, flitre a vrstvy stupňovitého a nariaseného tylu prichádzali vo veľkých burácajúcich vlnách v štýle flapper  rokov  20-tych v mikro mini , v spoločenských šatách, korzetoch, halter topoch,  crop topoch, vo večerných oblekoch a priehľadných šatách. (Flapper štýl patrí medzi prvú generáciu amerických nezávislých žien, ktoré potlačili ekonomickú , politickú a sexuálnu neslobodu).

Bola to nádielka skvostných a honosných modelov, telo odhaľujúcich, aj elegantne zahaľujúcich.  Pritom tak šarmantne ženských,  kde je ženskosť  z väčšej časti prezentovaná ikonou Sophiou Loren ako Audrey Hepburn.

Kolekcia Elisabetta Franchi – Jeseň / Zima 2020 – 21 pripravila pre princeznú tejto doby okrem instagramovo ľúbivých modelov aj krajčírske kúsky – safari bunda utiahnutá  hrubým opaskom, kabát princeznej zdobený malou kabelkou na páse a elegantné kostýmy.

Zdroj obrázkov: Vogue It, Elisabetta Franchi
Autor: Ing.arch. Miroslava Vaňharová; myamirell.com