Efektná svadobná výzdoba, ktorá oslní cez deň aj v noci

Zdroj obrázku: Dmitry Tkachuk / Shutterstock.com

Svadba je jedným z najdôležitejších dní v živote, a preto ju chce mať každá nevesta aj ženích úplne bez chybičky. Okrem dobrého jedla a pitia (a samozrejme nádherných svadobných šiat) záleží aj na výzdobe, ktorá dokáže podčiarknuť atmosféru jedinečnej udalosti. Ako na efektnú dekoráciu?

 

Kvety všade!

Kvety a ďalšie zelené okrasy sú tradičnou, ale stále trendy stálicou, ktorú je možné rôzne obmieňať a prispôsobovať vkusu. Rastliny môžu zdobiť interiér – napríklad slávnostnú tabuľu či oltár, naaranžovať ich však možno aj po vonku. Keď sa zotmie, doplňte svadobnú flóru o svetelné prvky. Ideálne sú LED svietidlá, ktoré farebne prispôsobíte zvyšku výzdoby. Opasky otočte okolo kvetov alebo z nich vytvarujte ľubovoľný nápis.

 

Sviečky a svietniky ako na zámku

Túžite po romantickej klasike? Zapáľte sviečky. Cez deň podporte cituplný dekor svietnikmi, ktoré vás naladia do zámockej nálady, v noci sa oddajte malým plamienkom a ich magickému kúzlu. Sviečky použite nielen na stoloch, pri oknách či okolo baru a bufetu – v exteriéri rozveste lampióny po stromoch, trámoch a ďalších objektoch, ktoré sa vonku nachádzajú.

 

Nezabudnúť na detaily

Aj najmenšie detaily môžu urobiť veľký efekt. Skúste sa zamerať na osobné drobnosti, ktoré majú pre vás, vášho partnera a rodinu hlbší význam. Čo medzi také maličkosti patrí? Napríklad fotografie, ktoré rozostavíte v priestore, a nápisy vyjadrujúce vašu lásku. Pokiaľ chcete nechať vyniknúť tieto ozdoby aj v nočnom šere, rozmiestnite okolo fotografií už spomínané sviečky a LED svietidlá.

 

Výber hudby je zásadný

Podceniť by ste nemali ani zvukovú výzdobu. Hudba totiž zohráva zásadnú úlohu pri vytváraní nielen svadobnej atmosféry. Preferujete živú kapelu alebo DJa? Či tak, alebo onak, vopred s performermi prekonzultujte playlist. Zvládnete si ho tiež pripraviť sami za pomoci akejkoľvek hudobnej platformy a aplikácie – potom už len stačí stlačiť tlačidlo play.

 

Využite priestor naplno!

Aby ste dosiahli atmosférové maximum, využite každý kút v interiéri aj exteriéri. Uistite sa, že nielen kreatívne využívate priestor, v ktorom sa svadba koná, ale že je na vás aj dobre vidieť a hostia majú kamkoľvek ľahký prístup. Vytvorte zábavné zóny vo forme fotokútika či herného kútika. Po západe slnka si potom môžete pri ohni opiecť nejakú tú dobrotu.

Zdroj: Marek L.

 

Informácie v tomto článku Vám poskytol Peter Kováč – Copywriter, ktorý píše od roku 2017 a má skúsenosti aj v oblasti SEO. Vytvára jasné a účinné texty, ktoré dokáže ľahko prispôsobiť potrebám klienta a jeho zákazníkov. Okrem toho sa venuje aj technologickým témam a niektoré jeho texty nájdete na produktvdetaile.sk.