DŽÍNSOVÝ ZÁKLAD JESENE A ZIMY 2016 Z MARKS & SPENCER

džinsy M&S

Aj počas tejto jesene a zimy by v šatníku nemala chýbať džínsovina, ktorá je skvelým základom, čo pretrvá celú sezónu i mimo nej. Pohodlnosť, ľahká kombinovateľnosť a široké spektrum strihov sa postarajú o to, že si nebude problém vybrať.

Kúskom, ktorý by ste si v tejto sezóne nemali nechať ujsť, sú priliehavé nohavice z džínsoviny, kde svetlomodrý základ dopĺňajú tmavomodré všité boky a rozstrapkané okraje. Sú  skvelým základom pre voľný čas.
SEZÓNE KRAĽUJÚ áčkové sukne pre trendy look, nohavice podporujúce uvoľnený vzhľad, ktoré pripomínajú 90. roky a džínsové košele, ktoré sú ideálne pre jesenné vrstvenie.

jeseň v džinsoch z M&S

Ikonická britská značka Marks & Spencer vyrába džínsy už od roku 1957 a neustále prináša inovácie i v tejto tradičnej súčasti šatníkov. Život je tak príjemnejší. V roku 2015 sa aj vďaka tomu predalo až 4.3 mil. džínsových nohavíc Marks & Spencer.

džinsy M&S

Sculpt & LiftTM
Džínsy s týmto označením majú špeciálne navrhnutú látku a šikovné šitie v zadnej časti, ktoré podvihne zadoček a postará sa o dokonalú siluetu.

Ozone Wash Denim
Džínsy s týmto označením sú viac ekologické, keďže potrebujú menej vody a chemikálií na svoju údržbu (až o 40%). Dôležitým faktom je, že napriek praniu si udržia svoj pôvodný tvar, a tak vydržia oveľa dlhšie.

Stay DarkTM
Oplatí sa vybrať džínsy s týmto logom, keďže táto inovácia sa postará, že praním nestratia svoju farbu. Výber modelu Stay Dark™ je preto rozumnou investíciou pre peňaženku i prírodu.