Dve novinky od FRUXI FRESH už v ponuke.

Obľúbené 100% šťavy FRUXI FRESH od slovenského výrobcu spod Tatier opäť posilnili svoje portfólio. Najnovšími prírastkami sú dve nové, atraktívne kombinácie cvikla a jablko, jablko a ríbezľa.

Spolu s dvomi novinkami tvorí aktuálny rad výrobkov už 11 príchutí. Základ tvorí klasická štvorica jablko, pomaranč, grapefruit a jablko s mrkvou. Zaujímavým doplnením na jeseň 2013 bolo posilnenie vo forme kombinácií jablka a 5-tich príchutí: malina, mäta, čierna baza, klinčeky a zmes bylín.

Najnovšie prírastky sú vyvážené chute zo skutočne tradičných slovenských plodín, akými čierna ríbezľa a cvikla nepochybne sú. Veď už naše staré mamy pestovali vo veľkom vo svojich záhradkách a na políčkach toto ovocie a zeleninu.

Cvikla je antioxidant, pretože zbavuje organizmus toxických látok. Je tiež cenným zdrojom mnohých, pre organizmus významných látok. Práve vďaka značnému množstvu vitamínov skupiny B, C, E a mnohých minerálov je červená repa ako stvorená na podporu zdravia nášho organizmu. Už v stredovekom lekárstve sa jej liečivé účinky využívali najmä pri nadváhe, prevencii proti rakovine, liečbe chrípky a nachladnutí,pri črevných a žalúdočných problémoch.

Jablká sú zase mimoriadne bohaté na vitamíny a stopové prvky. Majú vysoký obsah draslíka a obsahujú až 30% vlákniny, ktorá je dôležitá pre správne trávenie. Vláknina (pektín) taktiež očisťuje, napína a vyhladzuje pleť. Zhruba 70% obsahu tejto 100% šťavy tvorí cvikla, menšiu 30% časť tvorí jablko.

A spojenie jablka a čiernej ríbezle? Predstavuje pre náš organizmus vynikajúci prírodný antioxidant. Čierne ríbezle sú bohatým zdrojom vitamínu C, ale tiež vitamínov skupiny B a železa. Čierne ríbezle sú tiež bohaté na betakarotén, biotín a vitamín E, čím pomáhajú liečiť šeroslepotu a chrániť zrak. Jablká zase regenerujú a očisťujú organizmus, znižujú hladinu cholesterolu a cukru v krvi. Preto práve túto kombináciu plodín nazval výrobca výstižne „ ostrý zrak“.

100% slovenské a 100% fresh sú produkty značky FRUXI FRESH. Sú bez konzervačných látok. Neobsahujú umelé farbivá, sú lisované za studena bez pridania vody a cukru. Týmito vlastnosťami a procesom spracovania patria medzi špičku vo svojom segmente. Sú vhodné na každodenné pitie pre deti aj dospelých. Tajomstvo výroby 100% šťavy FRUXI FRESH sa ukrýva v niekoľkých krokoch. Vysoko kvalitný proces výroby pozostáva z technologicky dôkladných postupov, od starostlivého výberu plodov ovocia a zeleniny, umývania a mletia, lisovania za studena až po pasterizáciu a plnenie za prísnych hygienických podmienok. Kvalitu 100% štiav FRUXI FRESH určujú v prvom rade suroviny použité k ich výrobe.

Všetky nápoje sú dostupné v praktickej 250 ml fľaške a päť príchutí jablko, pomaranč, grapefruit, jablko s mrkvou a jablko a malina sú k dispozícii aj v unikátnom 3l a 5l balení Bag in Box so špeciálnym výpustným ventilom, ktorý zaručuje 30-dňovú záruku čerstvosti po otvorení. 100% šťava FRUXI FRESH je určená pre všetkých ľudí, ktorí podliehajú aktuálnym trendom, pre ľudí so zdravým životným štýlom, pre tých, ktorí si zakladajú na kvalite produktu a očakávajú od nápoja viac, ako len produkt z koncentrátu i pre tých, ktorí kladú dôraz na plnosť chute. „ 100% šťavy FRUXI FRESH sú určené aj pre mladé moderné ženy, ktoré si potrpia na zdravý životný štýl, dbajú o svoje zdravie a líniu, pre zodpovedné mamičky a ich malé ratolesti, pre tých ktorí si potrpia na kvalitu produktu.“ uviedol Ľubomír Mrug, brand manager značky FRUXI FRESH.