Dovolenkové prípravy sa môžu začať!

Prázdninové radovánky už teraz? Najnovšia letná kolekcia od F&F umožní vycestovať rovnako prvým nedočkavcom, ako aj milovníkom leta vyhľadávajúcim horúcu sezónu celoročne. Aktuálny sortiment ponúka trendové kúsky, ktoré môžu hravo konkurovať počtu výletov celej rodiny, či množstvu plánovaných destinácií náročnejších „dovolenkárov“. Od tyrkysovej lagúny v Karibiku, cez osviežujúcu zeleň Stredomoria až po romantické odtiene západu slnka kdekoľvek.

Dámske módne vychytávky zahŕňajú rovnako dôležité plavky ako letné kokteilky, či plážový klobúk. A aj keď sa na výber kladie iba sezónny dôraz, určite odporúčame zohľadniť vlastný komfort. K dispozícii je dostatok štýlov pre každý typ postavy, obľúbenosť, alebo osobné preferencie. Celé aj dvojdielne, športové alebo promenádne, odvážne tvarované či rafinovane vystužené – k tomu všetkému záplava neónových farieb, odvážnych kombinácií, exotických vzorov a folklórnych motívov v duchu najnovších trendov z F&F kolekciíí Belle MareSorbet. Ani tento krát nechýbajú stálice plavkového neba v podobe retro bodiek či jednofarebnej geometrie. Ako byť atraktívna a cítiť sa sebaisto počas celej sezóny? Jednoducho, pohodové leto = nádherne opálená pokožka + ideálne krivky v plavkách F&F.

 

 

Pánsky trend odzrkadľuje športového ducha, ktorý sa prirodzene prebúdza s teplejším počasím. Voľnejší typ šortiek bude vďaka originálnej farebnosti rovnako trendy ako klasické priliehavé plavky. Možnosti v tomto prípade postačí prispôsobiť aktivitám – šport, oddych, alebo zábava. Avšak zladenie štýlu plaviek vzájomne so svojou polovičkou zaručene vystaví na obdiv- okrem neodmysliteľného kultu tela- aj nositeľov zmysel pre detail.

Detské šantenie neutícha počas celého leta. Bezstarostnosť je súrodencom snáď každého dieťaťa. Plavky sa tak stávajú takmer hlavnou prázdninovou uniformou. Farebnosť, vzory a zloženie materiálu sú v tomto prípade veľmi podstatné – dobrá nálada a pohodlie bez obmedzenia pohybu sú predsa na prvom mieste. Obľúbené motívy navyše dokážu skvelo zvýrazniť nezabudnuteľné dovolenkové spomienky.

 

Inšpirácie, tipy, súťaže– to všetko a ešte viac ponúka na svojich stránkach nový Letný Magazín F&F – on-line i tlačený do kabelky. Príboj farieb, sviežosť vzorov a ľahkosť materiálov dokážu správne naladiť na blížiace sa dovolenkové obdobie. Trendy, ktoré vládli módnym prehliadkam na letnú sezónu 2013 sú aktuálne dostupné v predajniach F&F spoločne s čerstvým vydaním magazínu. Ó šaty, poviete si po jeho prelistovaní… každý deň môžete jedny vyhrať! Až do 17.5.2013. Viac sa dočítate na www.ffmoda.com. K letnému šatníku chýba už len destinácia …