Dôverne o neplodnosti

Otehotnieť môže byť niekedy hotová veda. Nejedna „snažilka“ by vedela rozprávať smutné príbehy o sklamaní, strachu ,tichej závisti, hneve, beznádeji. V spoločnosti zameranej na úspech je nedostatočná fertilita pomyselným ukazovákom, ktorý kričí do sveta: Ten je neúspešný, tomu sa nedarí!

Dokázať diskutovať o problémoch s otehotnením a o neplodnosti chápavo, povzbudzujúco, inšpiratívne, ale aj fakticky je pre každú „snažilku“ ako zažatie lampáša v zakliatom  lese, kde po statočne zvládnutej púti možno čaká na milujúci pár batôžtek s tým najvzácnejším obsahom.  Pomoc „snažilkám“ a ich partnerom ponúka napríklad portál informujúci o možnostiach neinvazívnej liečby neplodnosti a problémov s otehotnením – otehotnenie.sk. Nájdete tu tipy, ako zvýšiť svoje šance na otehotnenie. Stiahnuť si môžete Diagnostickú príručku neplodnosti, využiť ovulačnú kalkulačku či vybrať si zo širokého portfólia produktov podporujúcich fertilitu od ovulačných testov, čajov, výživových doplnkov, lubrikačných gélov až po ovulačný mikroskop od renomovaných domácich aj svetových značiek.

Vybrať si dokážu prívrženci najnovších farmakologických trendov aj zástancovia tradičných, skôr prírodných riešení. Unikátna je možnosť využiť pomoc fertility koučky, ktorá sa problematike neplodnosti venuje komplexne.  Helena Bieliková  je príkladom toho, že aj po niekoľkoročnom snažení a problémoch s endometriózou možno držať v náručí vlastné dieťatko. Napísala 236 článkov o neplodnosti a problémoch s otehotnením, poradila už viac ako 460 párom a výsledkom jej snahy je už 14 narodených detičiek.

Zdroj: Stanka S.

Nejedna „snažilka“ by vedela rozprávať smutné príbehy o sklamaní, strachu ,tichej závisti, hneve, beznádeji. V spoločnosti zameranej na úspech je nedostatočná fertilita pomyselným ukazovákom, ktorý kričí do sveta: Ten je neúspešný, tomu sa nedarí!