Doplnok, ktorý nikdy nevyjde z módy? Okúzľujúci úsmev!

Oblečenie, krivky, účesy, to všetko sa na obálkach módnych časopisov mení. Jedna vec však vždy zostáva rovnaká, a tou je krásne biely úsmev.Napokon, naše zuby nie sú len nejaký šperk, ktorý vystavujeme na obdiv. Ich zdravie je veľmi dôležité aj z hľadiska nášho sebavedomia.

Pri nesmiernej záplave nových technologických vymožeností si už ani poriadne neuvedomujeme, že sa stávajú súčasťou našich bežných aktivít. V prípade čistenia zubov sa však ani nejedná o veľkú novinku, keďže prvé elektronické zubné kefky existujú od 50. rokov 20. storočia.  Tie dnešné sa od nich samozrejme líšia, a nie je prekvapením, že sú už poriadne „smart“.

Vhodná naozaj pre každéhoPhilips Sonicare DiamondClean patrí k tým kefkám, ktoré vám umožnia prispôsobiť ich nastavenie vašim požiadavkám. Umývanie zubov tak bude úplne prirodzené a bezbolestné, aj keď máte citlivejšie zuby alebo ďasná. V takomto prípade si totiž môžete zvoliť režimy „Sensitive“ alebo „Gum Care“, pri ktorých kefka nebude dráždiť bolestivé miesta chrupu, prípadne dopraje ďasnám jemnú masáž.  Režim „Clean“ je štandardom, ktorý sa postará o výnimočné každodenné čistenie, a posledné dva, „Polish“ a „White“ sú zamerané na leštenie, respektíve odstránenie nevzhľadných pigmentácií.  V každom prípade je používanie sonickej zubnej kefky Philips Sonicare DiamondClean absolútne bezpečné aj pri strojčeku, plombách, korunkách a ochoreniach ďasien.

Zuby umyté za 2 minútky
Jedinečný tvar kefky a nástavca zabezpečí, že sa ľahko dostanete aj na ťažko dostupné miesta.  Šetrný sonický stieravý pohyb vháňa tekutinu pozdĺž ďasien a do medzizubného priestoru. Hneď ako sa vlákna kefky vlákna kefky Philips Sonicare dotknú zubov, 31 000 sterov za minútu mechanicky rozruší povlak a takto vytvorená dynamická vlna preniká do ťažko dostupných miest, kde ničí škodlivé baktérie. Vďaka tomu sonická kefka Philips Sonicare DiamondClean odstraňuje až 7-krát viac zubného povlaku, než manuálna zubná kefka. Vďaka tomu ušetríte čas, ktorého máme vždy, a najmä ráno, tak málo – celý cyklus čistenia trvá iba 2 minúty,  ktoré odmeriava šikovný časovač.

Philips Sonicare DiamondClean

Praktická elegancia
Tužkové baterky sú už samozrejme minulosťou a  Philips Sonicare DiamondClean poskytuje rovno dva spôsoby nabíjania. Tým prvým, vhodným na domáce použitie, je elegantný nabíjací pohár, ktorý však zároveň bez problémov poslúži aj na vyplachovanie úst. Pri služobnej ceste alebo na dovolenke zase oceníte praktické riešenie puzdra, vďaka ktorému možno kefku nabíjať ako zo siete, tak aj prostredníctvom USB káblu – napríklad cez notebook, hoci aj na kaviarenskom stole. K dispozícii je v piatich farebných prevedeniach, takže si určite vyberiete práve takú, ktorá dokonale vystihuje váš štýl.

Ak chcete vedieť, aký je rozdiel medzi sonickými a manuálnymi zubnými kefkami, pozrite si video.

Viac na www.philips.sk/sonicare

 

 

Advertisement