Móda a štýl

Doplnky robia outfit

Perfektne ste skombinovali farby, strihy vám pristanú, ale stále máte pocit, že vášmu outfitu niečo chýba? Doplňte ho o jedinečný doplnok, ktorý ho povýši a dokončí.

Náušnice
Dokonalou bodkou outfitu sú náušnice. Extravagantné outfity pekne doplnia jemné a drobné. Naopak, veľké a výrazné si vypýtajú každodenné, jednofarebné a letné outfity.

Okuliare
Sú skvelým trendy, aj praktickým doplnkom. Na slnečných okuliaroch si dajte záležať. Vyberajte starostlivo a siahnite po okuliaroch, ktoré váš zrak naozaj ochránia. Dbajte pritom ale aj na ich tvar a myslite na to, že nie vždy vám pristane to, čo sa vám páči. Skúšajte a poraďte sa s odobníkom, ten vám poradí, aké okuliare sa hodia k vášmu typu tváre.

Pri okuliaroch bez filtra, teda pri trendy záležitostiach, buďte ale odvážnejšia. Módnymi okuliarmi s priehľadnými sklami doplňte každodenný outfit alebo si rovno uleťte s crazy festivalovými.

Klobúky a čiapky
Krásne vyvážia outfit a každému okoloidúcemu napovedia, že máte k móde blízko. Trendy sú stále slamené klobúky s nápismi, policajné čiapky, ale aj šiltovky.

Autor: AVE
Zdroj foto:
zoot.sk, hm.com, topshop.com, pinterest.com

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top