Doplnky, ktoré zmenia váš outft

čelenky

Móda nemusí byť za každú cenu luxusná alebo nákladná. Stačí mať v šatníku zopár strategických kúskov, ktoré premenia aj vaše každodenné outfity tak, že zakaždým budú vyzerať inak. A to je práve čaro doplnkov. Za málo peňazí dokážu vyčariť veľa muziky. 

 

Okuliare na šnúrke
Je to taká maličkosť, že si mnohí povedia, že nestojí ani za reč. Ale opak je pravdou!!! Stačí k akýmkoľvek svojim aktuálnym slnečným alebo aj dioptrickým okuliarom dokúpiť /či dokonca si vyrobiť) nápadnú a niečim výraznú šnúrku. A razom sa obyčajný doplnok zmení na nápadný kúsok, ktorý skvele doplní váš outfit. A je jedno, či budete mať okuliare na očiach alebo len zavesené na krku.

 

Nákrčník
Ja osobne ich milujem, pretože akýkoľvek kabát, bundu, vestu či baloňák dokážu zmeniť na nepoznanie. Výborné sú aj tie, ktoré môžete dať na tričko alebo blúzku.

Farebne sa môžete držať aj pri zemi – čierna, šedá, krémová. Ale podľa mňa vám väčšiu službu spravia skôr tie nápadnejšie kúsky – pokojne aj z umelej kožušiny.

 

Čelenka
V poslednej dobe viac a viac rezonuje na instagramových účtoch známych fashion blogeriek, ale objavila sa v niekoľkých estetických mutáciach aj na fashion weekoch. Ak vám nevadí ju nosiť tak určite vám urobí veľkú službu. Ozdobí vašu korunu krásy a navyše má ešte jednu výhodu- pokojne ju môžete položiť aj na strapatú hlavu. Vytvorí dojem účesu a to s minimálnou námahou.

zdroj: AVE
foto: pinterest, bartinki.com