Donna Rosi predstavuje kolekciu JAR / LETO 2014

Módna značka Donna Rosi, ktorá je už veľmi obľúbenou značkou na Slovensku sa snaží dostať do povedomia aj v zahraničí. Z toho dôvodu  odprezentovala svoju novú kolekciu v Londýne, na veľvyslanectve Slovenskej republiky vo Veľkej Británií. Prehliadka bola pripravená vysoko profesionálne a ohlasy sú veľmi pozitívne.

Na prehliadke na pôde Veľvyslanectva Slovenskejrepubliky vo Veľkej Británii, v Londýne sme odprezentovali 35 modelov z  kolekcie JAR/LETO 2014.  V kolekcií prevládali najmä jemné farby,  typické pre našu značku. Modely boli  vypracované ručne až do najmenších detailov, toto asi najviac zaujalo našich hostí.

„Podľa môjho názoru, si každý na prehliadke našiel svoj obľúbený kúsok, čomu nasvedčovalo aj to, že hneď po ukončení  prehliadky sa  všetci presunuli k modelom, ktoré si fotili, a niektoré dámy neodolali a niektoré modely si vyskúšali. Chválou sa nešetrilo, čo ma samozrejme veľmi potešilo.” hovorí majiteľka firmy pani Milka Harmathová.

 

Značka Donna Rosi debutovala módnou prehliadkou v zahraničí na ambasáde v Pekingu, v Číne, kde v roku 2012 odprezentovala svoju kolekciu, ale čím bola prehliadka v Londýne iná? Pýtame sa mmanažérky a pravej ruky svojej mamy , Saši Madrovej.

“Asi to bolo spontánnejšie, bližšie,  mali sme celý svoj team pri sebe. Veľká vďaka patrí aj našej dlhoročnej, úžasnej vizážistke Veronike Vargovej. Rozdiel bol možno aj v tom, že sme sa dostali do povedomia ľudí. Hlavne som rada, že sa o našej značke dozvedelo veľa nových ľudí, veľký záujem bol o rozhovory po prehliadke a poslední ľudia opúšťali priestory prehliadky až tri hodiny po jej skončení.”

 

Či značka Donna Rosi bude v budúcnosti predávať aj na anglickom trhu, sa uvidí až časom. „Som naozaj rada, že sme mali tu možnosť sa odprezentovať a klamala by som, ak som netúžila v budúcnosti aj exportovať pre Anglicko. Uvidíme, či sa to našej značke podarí.”
Pozrime si zopár ukážok s módnej prehliadky  v Londýne.