Donald Trump osobne podporil medzinárodnú karieru speváčky Celeste Buckingham!

Z obrovského úspechu sa teší speváčka Celeste Buckingham! Ani nie týždeň po oslave svojich osemnástich narodenín a premiére exkluzívneho duetu s Majkom Spiritom dostala pozvanie do New Yorku od amerického miliardára Donalda Trumpa, ktorý sa rozhodol podporiť jej talent. Na rozvoj medzinárodnej kariéry venoval slovenskej speváčke 25 tisíc amerických dolárov!

Chvíle neopísateľnej radosti zažíva speváčka Celeste Buckingham! V týchto dňoch odštartovala prvé plánované pracovné aktivity v USA návštevou New Yorku, kam bola pozvaná Donaldom Trumpom a jeho nadáciou FundAnything.com. Tá finančne podporuje výnimočné projekty i jednotlicov, a do kampaní zapája i donátorov z celého sveta. Miliardár a filantrop Donald Trump sa prostredníctvom svojej nadácie rozhodol osobne podporiť medzinárodnú spevácku kariéru Celeste Buckingham sumou 25 tisíc dolárov! Na svojej stránke dokonca vyzval ďalších donátorov, aby talentovanú speváčku taktiež podporili – cieľová suma na podporu hviezdnej Slovenky je 100 tisíc dolárov.

„Môžem potvrdiť, že Celeste bola zo strany Donalda Trumpa a jeho tímu vyjadrená veľmi silná osobná podpora i pre jej nadchádzajuce aktivity – či už umelecké, alebo týkajúce sa medializácie jej plánovaných aktivít v USA,“ potvrdil nevídaný úspech Celestin manažér Lumír Mati. „V týchto dňoch sa taktiež do finálnej časti dostávajú rokovania o exluzívnej celosvetovej zmluve s americkým managementom, ktorá Celeste garantuje umeleckú spoluprácu s poprednými medzinárodne uznávanými hudobnými producentmi. Podrobnosti zverejníme v najbližšom čase,“ dodal Lumír Mati. „Bol to neskutočný zážitok. Život sa mi zmenil zo dňa na deň. Myslím, že odteraz sa bude diať množstvo nových vecí. Teším sa nielen za seba, ale za celý náš tím. Je to dôkaz toho, že keď človek tvrdo pracuje, dokáže naozaj veľa,“ neskrýva svoju radosť úspešná hudobníčka.

V rámci svojej pracovnej cesty do New Yorku Celeste prijala tiež pozvanie organizátorov každoročného prestížneho eventu Slovak Fashion Night, ktoré si tento rok pripomína 20. výročie slovenskej i českej nezávislosti. Svojou účasťou tak v noci na dnes podporila prezentáciu mladých slovenských návrhárov vo „Veľkom Jablku“. Za účasti generálnej konzulky SR v New Yorku Jany Trnovcovej, zástupcov konzulárnych úradov a mnohých významných hostí na módnom móle predstavila svoje modely víťazka Bratislavských módnych dní 2012 Slavomíra Vlasová, návrhárky Mária Štraneková, Silvia Kissová a tiež ich kolegyne zo susedných Čiech aj Rakúska.

Napriek pracovným povinnostiam v New Yorku i tým školským v Nashville, však Celeste nezabúda na svojich fanúšikov na Slovensku a v Čechách. Už koncom mája priletí do Európy, aby sa narodeninovým dvojkoncertom s Majkom Spiritom – 31. mája v bratislavskej Refinery Gallery a 13. júna v pražskej Retro Music Hall – poďakovala svojim priaznivcom za podporu a zároveň odpremiérovala nový videoklip k duetu s Majkom „I Was Wrong“, ktorý od svojej minulopiatkovej premiéry nazbieral na serveri youtube.com v priebehu šiestich dní až 600 tisíc vzhliadnutí. Špeciálnym hosťom oboch koncertov bude Celestina mladšia sestra Carmel, ktorá taktiež rozbieha sľubnú spevácku kariéru.

Zdroj: SLAVICA s.r.o.