Domáci je naj – voňavý chlebík s chrumkavou kôrkou upečie už teraz bez námahy každý!

Spomínate si na vôňu a chuť domáceho chlebíka od starej mamy?  Obdivujete kamarátku za to, že pečie famózne domáce pečivo a chlieb? Zdravotné obmedzenia vám nedovolia konzumovať bežný, priemyselne vyrábaný chlieb a radšej by ste mali zahryznúť do chlebíka bez éčok, konzervantov či lepku? Teraz to hravo zvládnete aj vy! Bez námahy a zbytočných omylov – s láskou, chuťou experimentovať a zvedavosťou objavovať vesmír s názvom chlieb náš každodenný.

 

V domácej pekárni Orava Breadchef ľahko upečiete chlieb presne tak, ako vám chutí najviac. Umožňuje zvoliť si až 3 veľkosti pecňa chleba podľa toho, koľkí hodovníci si na ňom pochutnajú. Nastaviť si môžete až 3 stupne opečenia kôrky chlebíka – presne tak, ako to vy a vaši najbližší milujete.

Koľko ľudí, toľko chutí. Na prípravu raňajkových pochúťok použite rôzne suroviny a pridajte do nich všetko to, čo vám v chlebe a pečive chutí od prvého zahryznutia. Klasický, celozrnný, bezlepkový, ryžový, francúzsky chlieb (podobný bagetám), ale aj s mrkvou, tekvicovými semienkami, sušeným ovocím, orechmi, či dokonca s bylinkami (talianska focaccia). Chlieb sa nikdy nezunuje a jeho chuť dokáže prekvapovať každý deň!

Domáca pekáreň Orava Breadchef si všetku drinu pri pečení odpracuje za vás. Vymieša cesto, pripraví kvások, starostlivo premieša pridané ingrediencie a upečie dobroty vďaka funkcii odloženého štartu vtedy, keď sa najviac tešíte na prvé zahryznutie. Ráno vôňa domáceho chleba vyláka z postele sedmospáčok, večer vás uvíta, len čo otvoríte dvere po návrate z práce, školy a voľnočasových aktivít.

Pekáreň chleba Orava Breadchef vám vyčaruje nielen gurmánsky chlebík a pečivo, ale vám výborne poslúži aj na pečenie zákuskov (napríklad domácej bábovky) či na zaváranie a prípravu domácej marmelády. V manuáli k výrobku nájdete cenné rady a tipy, ako sa stať na slovo vzatým šéfom v pečení chleba, domáceho pečiva aj všakovakých ďalších gastro pochúťok.

Zaskvie sa aj pod vianočným stromček a vyčaruje spokojný úsmev na tvári aj vašej mame, sestre, dcére či kamarátke. Ovláda sa tak jednoducho, že manipuláciu s ňou hravo zvládnu aj muži. Zaobstarajte si ju do kuchynskej výbavy už tieto Vianoce pre seba aj svojich blízkych. Kúpite ju za odporúčanú cenu 129 €.
www.orava.eu