Dokonalá pleť už za 45 minút?

XOXO BODY & MIND ponúka cez víkend od 7.3. do 9.3. (vrátane)  pri príležitosti Dňa žien akciu na revolučnú pleťovú a telovú starostlivosť. Mezotransducia predstavuje novú éru v kráse. Prístroj Mezo-T8 ponúka inovačný, neinvazívny postup ošetrenia na bunkovej úrovni čo ho odlišuje od všetkých ostatných doteraz dostupných prístrojov.

Používa neškodné biochemické produkty, ktoré pomocou jemných pulzov privedú účinné látky priamo do pokožky. Ošetrenie Mezo-T8 nepoškodzuje pokožku, nevyvoláva v nej teplotné šoky. Môže sa aplikovať na všetky typy pokožky. Výsledok je badateľný už po prvom sedení a účinky sa zvyšujú pri každom ďalšom ošetrení. Mezo-T8 je komplexný prístroj, ktorý dokáže vyriešiť množstvo nedostatkov krásy. „Toto ošetrenie v oblasti starostlivosti o pleť a telo sa postará o redukciu vrások, pigmentových škvŕn, problematickej či unavenej pleti. Účinkuje však aj na telo. Dajú sa ním odbúrať tukové vankúšiky, celulitída a dokonca aj strie,“ vysvetľuje Silvia Dragan, Consultant XOXO BODY & MIND. Odborníci v Xoxo vám na niekoľkých sedeniach dokážu pomôcť aj so spevnením dekoltu, spomalením rastu chĺpkov či s vytvarovaním vysnívanej postavy.

Tak milé dámy, využite v rámci ženského sviatku v našom salóne v bratislavskom Cubicone v Mlynskej doline 25% zľavu na ošetrenie prístrojom Mezo-T8. Objednávky a viac informácii vám radi poskytneme na xoxo.sk

Upozornenie: Ošetrenie prístrojom Mezo-T8 nie je vhodné pre ľudí s alergiou na paradeny a tehotné ženy.