Dojatá Dominika Cibulková dostala šperk naplnený emóciami

Reakcie na výkon Dominiky Cibulkovej, ktorá ovládla Turnaj majsteriek v Singapure boli plné superlatívov a neuveriteľných emócií. Jeden z najkrajších okamihov v Dominikinej tenisovej kariére podnietil klenotníka a majiteľa spoločnosti ALO diamonds, Alojza Ryšavého k vytvoreniu unikátneho šperku, ktorý bude fenomenálnej tenistke už navždy pripomínať životný úspech.

Dominikinu cestu na Turnaji majsteriek v Singapure sledovali tisícky ľudí so zatajeným dychom. Počas finále dovolila súperke Kerberovej získať iba sedem gemov, a tak zavŕšila svoj najúspešnejší rok výnimočným triumfom.

Milovníčka módy a trblietavých klenotov, ktorá je už viac ako dva roky ambasádorkou značky ALO diamonds, o sebe už viackrát prezradila, že sa za turnajové výhry rada odmení napríklad šperkami. Tie pre ňu majú nielen hodnotu, ale aj schopnosť pripomenúť výnimočné okamihy.  Práve preto sa klenotník a majiteľ spoločnosti ALO diamonds Alojz Ryšavý rozhodol vytvoriť pre Dominiku výnimočný šperk s nesmiernou emocionálnou hodnotou.Boli sme s ňou prostredníctvom našich šperkov vo chvíľach, kedy povedala životné áno a rovnako aj keď dosiahla triumfálne športové víťazstvo. Chcel som prísť s výnimočným kúskom, ktorý bude Dominike pripomínať výnimočný okamih jej kariéry a umožní jej opäť prežívať tieto úžasné emócie zakaždým, keď bude mať náhrdelník na sebe. Nad samotným dizajnom som nepremýšľal dlho, inšpirácia prišla okamžite po tom, ako Dominika držala v rukách víťazný pohár v Singapure,“ uviedol Alojz Ryšavý. 

Náhrdelník z ružového zlata s nápisom Singapur 2016 zdobí 101 diamantov a symbolizuje neopísateľné emócie a bojovnosť. Dominika Cibulková neskrývala dojatie, keď prevzala šperk z rúk Alojza Ryšavého. Tenistka do poslednej chvíle netušila, aké prekvapenie pre ňu pripravil klenotnícky ateliér ALO diamonds. „Veľmi si vážim toto krásne gesto. Náhrdelník mi bude navždy pripomínať Turnaj majsteriek a tento úžasný rok. V našej rodine sa určite stane symbolom vytrvalosti a mojej cesty k úspechu. Budem ho nosiť s veľkou radosťou,“ dodala šťastná Dominika.