Do akých topánok sa vám oplatí investovať túto jeseň?

Jeseň je konečne tu a s ňou prichádzajú nové trendy nielen v obliekaní a doplnkoch ale samozrejme aj v  obuvi. Tentokrát si posvietime práve na topánky, bez ktorých sa túto sezónu žiaden dámsky outfit nezaobíde. Viete, aké budú túto jeseň v kurze?

 

Rebelské bikerky
Biker boots alebo aj tzv. bikerky, patria už niekoľko sezón medzi veľmi obľúbenú obuv. Ide o nielen trendy, ale aj veľmi pohodlné topánky, s ktorými budú vaše jesenné outfity vyzerať nevšedne a oveľa zaujímavejšie než s bežnými čižmami. Najlepšie vyzerajú v čiernej farbe a ten správny šmrnc im dodajú až aplikácie či vybíjané detaily. Tento štýl topánok je odviazaný, ležérny a rockerský a zaklincuje každý jesenný outfit. Ak chcete byť „iná“, skombinujte ich so šatami či so sukňou. Takýto kontrastný outfit si doslova  zamilujete!

 

Kovbojky
Kedysi boli špecifickou obuvou každého jazdca, dnes sú dokonalými doplnkom v šatníku každej ženy. Najväčším prekvapením tejto sezóny sa stali „cowboy  boots“. Topánky s charakteristicky zdobeným zvrškom a silnými špičkami sa stali obľúbenými už počas minulej sezóny a inak tomu nebude ani túto jeseň. Kovbojské topánky môžete nosiť nielen k ležérnym džínsom a vyťahaným svetrom, ale aj ku klasickým úzkym sukniam a dokonca aj k elegantným košeliam a sakám. A najlepšie na nich je, že okrem trendy vyhotovenia, zaručujú aj neuveriteľný komfort. Tento západný trend ovládol všetky najnovšie módne kolekcie a aj napriek počiatočným predsudkom sme si ho zamilovali!

 

Štýlové mokasíny
Všetky ženy, ktorých pracovná pozícia si vyžaduje elegantnejšie modely a sofistikovaný šatník, ocenia nasledujúci trend.
Mokasíny patria už niekoľko sezón k najuniverzálnejším trendy jesenným topánkam. Sú nielen pohodlné na nosenie, ale aj veľmi všestranné. Krásne podčiarknu look v pánskom štýle, prekvapia a ozvláštnia klasický styling s romantickými kvetinovými šatami.  Oceníte ich najmä k elegantnejším pracovným kúskom, kedy vám z celkového outfitu vyčarujú ženský, profesionálny look.

Túto jeseň vyskúšajte odtiene bordovej, krémovej a ak máte rada výraznejšie kúsky v kurze bude aj zvieracia potlač či modely s nápadným zdobením. Stačí si len vybrať.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com

Galéria:
Kožené workery, 79,99€, www.primadonnacollection.sk
Šnúrovacie workery,  59,99€, www.primadonnacollection.sk
Biele workery, Kožené workery, 69,99€, www.primadonnacollection.sk
Čierne kovbojské čižmy, 69,99€, www.primadonnacollection.sk
Hnedé kovbojské čižmy, 129,99€, www.primadonnacollection.sk
Hnedé nízke kovbojské čižmy, 89,99€, www.primadonnacollection.sk
Hnedé mokasíny, 19,99€, www.primadonnacollection.sk
Mokasíny s cvokmi, 49,99€, www.primadonnacollection.sk
Biele elegantné mokasíny, 19,99€, www.primadonnacollection.sk