Dĺžka až po zem zime nedá šancu

Neviem ako to máte so zimou vy, ale ja ju milujem aj neznášam zároveň. Neznášam ju keď sa mi vtiera pod kabát, ignoruje moje rukavice a čiapku. Nešťastne krútim hlavou keď si ráno musím z auta zoškrabať námrazu a sadnúť si na ľadové sedadlo. Zbožňujem ju, keď nás odmení snehovou pokrývkou, keď ma na nose štípe mráz, ale inaj som zababušená v teplej bunde. Páčia sa mi prechádzky zimnou krajinou a roztápať sa pri šálke horúceho čaju…

Po kotníky

Centrum pozornosti ja jednoznačne zameriava na kotníky. Rifle sa skracovali tak, aby ich bolo vidieť, sukne a šaty sa zas predlžovali, aby končili tesne pri nich. Dĺžka sa však predĺžila aj pri kúskoch, pri ktorých sa štandardne končí niekde v oblasti pása- poprípade tesne pod zadkom. Košele alebo vesty ba aj svetre sa tiež spusti- až celkom na zem.

Užitočný výstrelok

Móda je niekedy viac krásna ako funkčná, ale našťastie v tomto prípade sa snúbia oba tieto faktory. Dlhé kúsky vo svojom šatníku môžete skombinovať s podpätkami, aby ste dodali celému looku eleganciu. Nič nepokazíte ani napasovanými čižmami na nízkom alebo vysokom opätku. Zaujímavým doplnkom tejto pohodlnej módy je ruksak, ktorý môžete držať buď ako kabelku, alebo si ho so školáckou hravosťou prehodiť cez rameno.

Jednotlivé kúsky samozrejme môžete vrstviť a kombinovať s jednoduchými kúskami- stačí obyčajné basic tričko.

Ako z 90-tych

Kabát po kotníky je jasným odkazom na deväťdesiate roky. Vypchávky na ramenách nie sú podmienkou, ale lodičky áno. Keď nastúpi treskúca zima vymeňte ich za čižmy na podpätku.

Zdroj: pinterest