Dermacol líčenie pod okuliare

Hovorí sa, že oči sú oknom do duše. Ak nosíte okuliare, pútajú vaše oči ešte väčšiu pozornosť. Ako sa nalíčiť, ak ich skrývate za sklami okuliarov? Stačí niekoľko správnych krokov pri líčení a zaujímavý rám. Vizážista Dermacol Tomáš Vida vám poradí, ako sa znenápadnej svetlovlásky môže stať zvodná intelektuálka.

Jemná svetlovláska zvodnou intelektuálkou

PLEŤ

Jedna z dôležitých vecí pri starostlivosti o pleť je pravidelné čistenie. Ráno i večer, vždy odstráňte všetky nečistoty, je to dôležité pre zdravie a krásu vašej pleti.Micelárna pleťová voda Dermacol Detox & Defence neutralizuje v pleti škodlivé látky z vonkajšieho prostredia a pomáha jej lepšie dýchať. Pre dostatočnú ochranu pleti použite krém Detox & Defence. Intenzívne sa stará o pleť, detoxikuje ju, hydratuje a vyživuje. Potom použite skrášľujúce fluidum na celú tvár. Bronzujúcim fluidom zvýraznite kontúry. Naneste ho pod lícne kosti a na čelo. Nakoniec aplikujte, ideálne guľatým štetcom, svetloružový rozjasňovač na celú tvár.

OČI

Najprv použite dlhotrvajúcu bázu pod očné tiene, ktorá dokonale zmatní očné okolie a pripraví ho na aplikáciu očných tieňov. Minerálne očné tiene s trblietavým efektom aplikujte pod obočie na celé pohyblivé viečko. Pre dokonalé orámovanie očí vytvorte výraznú čiernu linku smerom k spánkom. Nezabudnite na riasenku, dokonale zvýrazní líčenie očí pod okuliarmi.

Tip Dermacol: Či už máte ako svetlovláska kratšie alebo dlhé riasy, nenalíčené vyzerajú nevýrazne. Je to dané predovšetkým tým, že sú svetlé. Vďaka špeciálnej krémovej textúre a sýto čiernej farbe riasenky 1000 Lashes ju môžete nanášať v niekoľkých vrstvách za sebou. Kefku pridržte vo vodorovnej polohe a ťahajte ňou tesne od korienkov ku končekom tak, aby ste riasy nalíčili po celej dĺžke. Opakujte do dosiahnutia požadovaného objemu rias.

PERY

Na jemné zvýraznenie použite rúž alebo lesk.

Tip vizážistu Dermacol Tomáša Vidu: Ak ste svetlovláska, vsaďte na nápadnú čiernu linku a používajte jemnú škálu farieb očných tieňov a rúžov, prípadne leskov. Dôležitý je, samozrejme, výber rámu.

 

Čierny rám

Hydratačný rúž s vôňou šťavnatého lichi č. 1, 5,69 eur

Zelený rám

Trblietavý lesk na pery s vôňou hrozna č. 3, 5,69 eur

Ružový rám

Trblietavý lesk na pery s vôňou hrozna č. 8, 5,69 eur

Foto: Dermacol