Denim navždy

V posledných dňoch je počasie dosť nepredvídateľné  a na leto sa veľmi nepodobá. Počasie, ktoré sa s nami zahráva podľa ľubovôle. Teplo, zima, zima, teplo. Treba mať zopár kúskov na chladné rána, zopár na chladné večery. To všetko zastrešíte denimom. Ja veľmi odporúčam poobhliadnuť sa po denimových kúskoch v sekáčoch. Dokážete tam nájsť skutočné skvosty, ktoré sú ušité zo starej poctivej rifľoviny, ktorá vám skutočne vydrží celý život.

 

Bundička v dobrom aj zlom
Rifľová bunda je taká klasika, až sa o nej ťažko píše. Má podobný spirit ako malé čierne. Je nenápadná, ale zato spoľahlivá, efektná. Elegantná aj športová. Ideálna na chladné rána a ešte chladnejšie večery. Absolútne exkluzívne vynikne na jednoduchých jednofarebných šatách. Čiernych, bielych, sivých.

Trochu športového spiritu jej pridáte aj si k takto zvolenému outfitu obujete pohodlné botasky, lodičky sa postarajú presne o opačný efekt.

Premenlivosť počasia môže priniesť naozaj nepríjemné prekvapenia preto sa vyzbrojte aj šatkou, ktorá sa k denimovke výborne hodí.

 

Tak trochu šaty
Denim je vďačný v tom, že to nie je celkom ľahký materiál a teda aj zahreje. Dlhšie denimové šaty s dlhým rukávom sú toho príkladom. Pokojne si k nim dajte aj tenisky alebo perforované čižmy. Vyskúšajte si cez ne prehodiť čierne sako a uvidíte, že z jednoduchého kúsku vyčarujete outfit, ktorý stojí za hriech. A keď už nie za hriech tak určite za to, aby ste v ňom vyrazili na pohárik vínka do mesta.

Autor: AVE
Zdroj foto:pinterest