Denim mánia pokračuje aj v roku 2018!

Denim sa vracia

Denim bol a bude vždy veľkou súčasťou našich šatníkov a to sa nezmení ani v tomto roku.

Nuž ak chcete vniesť trochu vynaliezavosti  a dôvtipu do vášho denim outfitu, budete sa musieť pozrieť za bežnú kombináciu džínsov a trička a vymyslieť možno niečo viac originálnejšie. Inšpirovali sme sa módou z ulíc a prinášame vám zopár skvelých nápadov ako nosiť denim v roku 2018!

Denim na denim
Pojem „double denim“ určite všetci dobre poznáme. Ide o kombináciu dvoch a viacerých denim kúskov v jednom outfite. V podstate hovorí o tom, že sa denimu netreba báť. Kľudne môžete kombinovať rifľové šaty, bundičku a rozbiť to farebnými lodičkami či kabelkou.

Retro sa vracia
Rifľové sukne hlásia veľký comeback a tým sa nám otvára nespočetné množstvo štýlových kombinácii. Ak by ste si chceli zachovať nádych 80’ a 90‘ rokov, skombinujte rifľovú sukňu s maxi bielou košeľou alebo košeľou s pásikmi. Celý outfit nakoniec  doklepnite lodičkami. Zaujímavou by bola rozhodne aj kombinácia s trendy bikerkami.

Asymetria v outfite
Nevyvážené, zábavné a hravé.  Asymetrické strihy sú trendom aj čo sa denim módy týka. Na klasické skinny nohavice si oblečte maxi asymetrickú košeľu s predĺženou zadnou časťou. Veľmi obľúbenými sa stali aj rifľové bundičky asymetrických strihov, s potlačou alebo popiskom. Čím bláznivejšia kombinácia, tým lepšie.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: Twinset, Zanela.sk, cellbes.sk, Reserved, asos.com, Zara