DEICHMANN – zateplená obuv. POZOR PRITUHUJE…

Niet horšieho pocitu v zime, ako chlad v topánke a uzimené prešľapovanie z nohy na nohu. Život Samotný.

 

Tento príbeh si zažil každý, kto sa do zimy poriadne nevyzbrojil a podcenil poveternostné podmienky. Zimné mrazíky a sneh na seba nenechali dlho čakať. Je čas obúvať svoje nôžky najbližšie 2-3 mesiace do zateplenej obuvi.  Zo zateplených inšpirácií a modelov, si môžete vyberať aj z aktuálnej DEICHMANN ponuky.

OBUV NA ZIMU – TRENDY KTORÉ SA OPLATIA 

Zima od nôh dokáže poriadne pokaziť veselú náladu. Preto sa výber teplej, zimnej obuvi naozaj neoplatí podceňovať. V DEICHMANNe nájdete hrejivé kúsky ideálne do mínusových teplôt naprieč celou kolekciou.

Preferujete v zime skôr pohodlnú ležérnu obuv? Zo širokej ponuky zateplenej šnurovacej obuvi DEICHMANN si rozhodne vyberiete. Atraktívne modely v štýle farmárok, opatrené príjemným umelým kožúškom, budete nosiť s radosťou po celú zimu. V kolekcii nájdete kúsky v niekoľkých farebných prevedeniach: od módnych svetlých odtieňov, cez zemité tóny až po čiernu klasiku. Pokiaľ hľadáte obuv, ktorá vám v skrinke na obuv vydrží pri správnej starostlivosti niekoľko sezón, stavte na kvalitné modely z pravej kože.

V zimných mesiacoch určite oceníte aj hrejivú obuv s TEX membránou, ktorá udržuje optimálne prostredie pre chodidlá aj počas zhoršených klimatických podmienok. Funkčná vrstva membrány sa nachádza pod zvrškom a znižuje prenikanie vlhkosti do vnútrajšku obuvi. Póry v membráne sú súčasne dostatočne veľké na to, aby prepustili von telesnú vlhkosť z obuvi, vďaka čomu vytvárajú vo vnútri topánky priaznivú klímu.

Neradi strácate čas šnurovaním šnúrok? Stavte na zateplenú nazúvaciu obuv. Pohodlné kapčeky/váľanky s roztomilým umelým kožúškom z kolekcie DEICHMANN si zamilujete na prvý pohľad.

Užívajte si krásy zimnej krajiny v teple a v pohodlí!

Dovoľujem si vám zaslať ukážku teplej zimnej obuvi z aktuálnej kolekcie značky DEICHMANN.

Zdroj: Mária H.