DEICHMANN – podpätky aj pohodlie

mann podpätkocS výberom obuvi na podpätku si mnoho žien nevie dať rady. Tento fakt sa odráža na tom, že ich na podpätkoch bolia nohy, alebo im v nich nejde pekná a plynulá chôdza. Spolu im môžeme dobre poradiť! A to tak, že ich prevedieme širokým výberom obuvi na podpätku, z ktorého si môže vybrať každá. Mimochodom, tohtoročná jarná kolekcia DEICHMANN je prešpikovaná atraktívnymi strihmi a farbami.

Tu sú 4 okruhy, ktorým sa oplatí venovať pozornosť:

Obuv na ihličkovom podpätku

Elegancia v podobe obuvi na ihličkovom podpätku nikdy nesklame. Vkĺznite do pôvabných lodičiek na stredne vysokom až vysokom úzkom podpätku, ktorý vaše nohy opticky predĺži až do nebies. Kolekcii Deichmann dominujú predovšetkým modely v neutrálnych, výrazných sýtych a holografických metalických odtieňoch. Lodičky v klasickom strihu do špičky, slingback modely s otvorenou pätou alebo sofistikované kúsky s pásikmi cez priehlavok? Výber je len na vás.

Obuv na hranatom podpätku

Aj malý detail v podobe hranatého podpätku dokáže posunúť danú obuv na úplne novú úroveň. Pokiaľ nedáte dopustiť na vysoké podpätky, ale túžite svoj elegantný look trochu ozvláštniť, sú tie hranaté skvelou voľbou. Dáte prednosť extravagantným sandálom s módnou kovovou prackou, alebo minimalistickým koženým lodičkám?

Obuv na blokovom podpätku

Lodičky či sandále na blokovom podpätku vyzerajú sexi, a navyše vám dodajú aj potrebnú stabilitu pri chôdzi. Ak si na úzke „ihly“ netrúfate, alebo nie ste na podpätky jednoducho zvyknutá, je pre vás obuv na blokových podpätkoch ideálna. Vneste do svojho elegantného outfitu kvapku štýlového retra v podobe modelov inšpirovaných módou 60. rokov.

Obuv na nízkom podpätku

Je pre vás chôdza na vysokých podpätkoch úplne nepredstaviteľná? Nezatracujte podpätky úplne a stavte na tie v nízkom prevedení. Trendom tohtoročnej sezóny sú ako nízke blokové podpätky, tak retro „kačičky“. Doladíte svoj look neutrálnym kúskom, alebo siahnete po extravagantnom modeli s pútavým vzorom?

Zdroj: Mária H.