DAVID GANDY navhrol kolekciu plaviek

David Gandy, svetový supermodel, pokračuje v exkluzívnej spolupráci so značkou Marks & Spencer. Milovníci štýlu a prvotriednej kvality sa môžu tešiť na úplne prvú kolekciu pánskych plaviek David Gandy for Autograph. Marks & Spencer tak nadväzuje na úspešnú kolekciu spodnej bielizne, ktorá bola na trh uvedená minulú jeseň. Kolekcia plaviek bude uvedená 4. júna 2015.

Nová kolekcia je určená na leto 2015 a bola inšpirovaná érou 60’s. Nájdete tu slim-fit šortky s nižším Bez názvu(1079)pásom a kratšími nohavicami vo výrazných farbách.

Na výber je celkom 8 farebných variácií: navy, marine, svetlomodrá, kobaltová modrá, oranžová, červená a čiernobiela kohútia stopa. Každý kus dostanete spoločne s nepremokavým vakom.

Materiál: bavlna s technológiou Quick dry
Veľkosť: 28“–40“ (71–101 cm) v páse
Cena: € 32,99

Inšpiroval som sa fotkami veľkých hviezd z Hollywoodu, ktoré nosili v 60. rokoch nádherne ušité plavky, ale aj svojou láskou ku krajčírskemu remeslu, ktoré sa odráža v detailoch, ako sú napríklad uťahovacie pásy na bokoch, kontrastné gombíky alebo vzor kohútej stopy na vnútornej strane, ktorý sa stal poznávacím znamením mojej značky.

David pri navrhovaní kolekcie úzko spolupracoval s expertmi zo Swimwear sekcie Marks & Spencer. Spoločne tak dosiahli tej najvyššej možnej kvality a David je zároveň tvárou kampane.