David Beckham a Kevin Hart sa spolu vydajú na ďalšiu cestu v novej kampani H&M

HM kolekcia

V spojení jednej z najväčších svetových ikon so svetoznámou komediálnou hviezdou sa David Beckham opäť stretol s Kevinom Hartom v novej kampani H&M Modern Essentials selected by David Beckham. Dej reklamy sa odohráva na ceste a je pokračovaním príbehu z ich prvej reklamy, v ktorej sa Kevin pripravoval na rolu Davida v biografickom filme. Táto nová kampaň, v ktorej David a Kevin predvedú identické odevy z kolekcie jeseň/zima 2016, zachytáva Kevinove plány byť hviezdou filmu „I, Beckham: The Musical“. Reklamu v celej dĺžke uvedieme na stránkach hm.com už 26. septembra.

„Natáčanie prvej kampane pre H&M s Kevinom sa mi tak páčilo, že sme jednoducho museli spraviť aj pokračovanie. Tentoraz sme v príbehu zašli ešte ďalej. Dúfam, že sa bude všetkým páčiť, lebo nám sa natáčanie rozhodne páčilo,“ hovorí David Beckham.

„Je skvelé mať zase príležitosť ukázať svetu to, čo už všetci dobre vedia: že ja som skutočnou inšpiráciou štýlu Davida Beckhama. On odo mňa všetko kopíruje,“ hovorí Kevin Hart.

Nová kampaň zobrazuje Davida a Kevina na ceste autom z Los Angeles do Las Vegas, kde majú s finančníkmi rokovať o novom muzikáli. Kevinova vernosť úlohe Davida cestou dosahuje nové extrémy. V tejto kampani majú David a Kevin oblečené dva odevy z novej kolekcie: leteckú bundu so zapínaním na zips a golierom z umelej kožušiny v kombinácii s tričkom so stojačikom a pleteným pulóvrom so širokými kontrastnými pruhmi.

HM kolekcia

„David a Kevin vyzerajú v tejto kampani veľmi elegantne. Modern Essentials je kolekcia určená pre mužov, ktorí si pestujú skvelý štýl bez ohľadu na to, kde sa ocitnú. Letecká bunda a pruhovaný pulóver predstavujú nové nevyhnutné prvky šatníka pre mužov na celom svete,“ hovorí Andreas Löwenstam, hlavný návrhár pánskych odevov v H&M.

Kampaň režíroval opäť Fredrik Bond, ktorý je zodpovedný aj za posledné dve reklamy Davida Beckhama pre H&M. Natáčanie sa konalo v máji neďaleko Los Angeles a David sa s fanúšikmi prostredníctvom Instagramu podelil o fotku zo scény, kde odhalil svoju novú kampaň s Kevinom.

Modern Essentials selected by David Beckham na sezónu jeseň/zima 2016 bude od 29. septembra k dispozícii vo všetkých predajniach H&M s oddelením pánskych odevov, ako aj v príslušných krajinách na internete. link https://www.youtube.com/watch?v=glkv7oH82Yk