Darujte puzzle z pekných fotografií od Happy Foto

Darujte puzzle od Happy Foto

Nie je jednoduché kúpiť na Vianoce darček, ktorý by bol originálny a dokázal prekvapiť. Veľa ľudí má rado jedinečné chvíle zväčnené na fotografiách, či už z dovolenky, sviatkov a rôznych eventov. Využite to a nechajte im tieto fotografie vytvoriť ako puzzle.

Môžte im ho pred darovaním poskladať alebo to nechať na nich. Vytvoriť a objednať si ho môžte priamo online na stránke www.happyfoto.sk. Stačí vstúpiť na webovú stránku nájsť si produkt – Puzzle a prihlásiť sa do online prostredia. Zobrazí sa vám stránka na ktorej si zvolíte počet dielov puzzle. V ponuke je fotografia s 12, 70, 192 dielmi aj maxipuzzle s 1000 dielikmi. Pri výrobe budete mať k dispozícii rôzne efekty na úpravu obrazu, pozadia a kliparty. Po vyhotovení vás bude program navigovať k úspešnému objednaniu produktu. Do štyroch pracovných dní vám bude formou dobierky doručené hotové puzzle. Cena puzzle so 192 dielmi je 9,99 Eur. Happy Foto ponúka v predvianočnom období rôzne špeciálne zľavy. Nepremeškajte ich.

Happy Foto ponúka až tri spôsoby ako si puzzle vytvoriť. Okrem online spôsobu aj pomocou programu HappyFoto DESIGNER alebo novou aplikáciou HappyFoto-MOBILE.

Zdroj: Radovan Č.

Darujte puzzle od Happy Foto