Darčeky pre malých dospelákov

Pod vianočným stromčekom sa najviac tešíme na rozžiarené detské oči a radosť z rozbalených darčekov. Potrebujete inšpiráciu? Od 7. novembra kúpite v sieti predajní Lidl krásne a praktické hračky, s ktorými sa deti radi zahrajú na dospelákov.

Kuchynka poteší každú malú gazdinku, ktorá rada pomáha mamine. V ponuke nájdete kuchynku so skutočnými zvukmi a funkciami – otočný regulátor teploty so zvukom, drez s otočným vodovodným kohútikom, rúru na pečenie, ktorú možno otvoriť. Malá kucháročka vo svojej  kuchynke uvarí a upečie pre bábiky tie najlepšie dobroty.
Cena: 34,99 €, Lidl

Do každej správnej kuchynky patrí detský riad a potraviny. Praktické plastové riadiky, koláčiky a zmrzlinky v hravých pestrých farbách sa budú malým slečnám určite páčiť. A poslúžia tiež na to, aby sa gazdinka už odmalička naučila použité riadiky umývať.
Cena súprava: 6,99 €, Lidl

Všetky dievčatká sa rady hrávajú na mamu. Nový kočík a prípadne aj bábika pod stromčekom budú tým najkrajším prekvapením. Štýlový kočík v trendových farbách, s príručnou taškou, súpravou na kŕmenie bábiky a cumlíkom vyzerá celkom ako pre ozajstné bábätko! 
Cena kočík: 19,99 €, Lidl

Do nového kočíka by sa hodila aj nová bábika, či skôr bábätko. Je krásne oblečená, má cumlík aj fľašku, aby ju mohla malá maminka nakŕmiť, a vydáva až 24 rôznych milých detských zvukov a prvé slovíčka. Bábika meria 38 centimetrov, takže sa pohodlne zmestí do nového, ale  i staršieho kočíka, ak ho už doma máte. A ak má vaša slečna mladšieho súrodenca, môžete sa vybrať na prechádzku s malým i veľkým kočíkom spoločne.   Cena: 11,99 €, Lidl

Chcete, aby sa vaša ratolesť naučila už odmalička vám pomáhať? Skvelý tip na vianočný darček je tento upratovací vozík s bohatou výbavou. Užijú si ho nielen dievčatká, ale skvelo sa s ním zabavia aj chlapci. A zároveň sa deti naučia pomáhať v domácnosti.
Cena: 19,99 €, Lidl

Darčeky kúpite aj na www.lidl-shop.sk