Darčeky pre každého bez stresu a paniky

Ešte stále jej čas. Vybaviť všetko bez stresov, paniky a bez pocitu, že kupujem ďalšiu zbytočnosť, len aby som mal čo zabaliť pod vianočný stromček. Ono je to poriadna fuška zabezpečiť pre každého člena rodiny, často aj kamarátov či kolegov z práce niečo, čo poteší alebo aspoň neurazí alebo neskončí niekde na spodku skrine. Ako na to? Jednoducho. Ponúkame zopár tipov na pekné a užitočné darčeky pre každého.

Pre mamu

K tomuto ani netreba komentár. Mama je mama a jednoducho si zaslúži to najlepšie. Za všetky tie roky materskej lásky a nekonečnej trpezlivosti si mamy zaslúžia modré z neba a zlato z rezerv centrálnej banky. Vyberajte preto s láskou a dôsledne.

 

Pre tata

Táto kategória patrí medzi najťažšie. Kupujete každý rok sadu kozmetiky? Zmeňte to. Otcovia sú naši hrdinovia – v detstve chceme byť ako oni, v puberte nechceme byť ani náhodou ako oni a v dospelosti občas ľutujeme, že s nimi netrávime viac času. Žiadny darček nevynahradí spoločné chvíle, na Štedrý večer ale môžete spojiť oboje dokopy.

 

Pre sestry a kamošky

Smejete sa rovnakým vtipom, pokukávate po rovnakých chlapoch (= všetkých) a plačete pri rovnakých filmoch. Ale beda keď dôjde na rovnaké handry! Poistite si to a zaobstarajte jej niečo fajn na seba, nech vám ten sveter nabudúce už neberie.

 

Pre veľkých aj malých bratov a kamošov

Za všetky tie naprieky a domáce bitky by si pod stromček zaslúžil akurát tak figu, ale vy viete, že bez neho by to nešlo. Tak mu kúpte niečo „chlapské“, nech neplače. Kamarát do dažďa je je záchranou pre každú z nás, ktorá nemala to štastie mať brata.

 

Pre starých rodičov

Babkine koláče, láskave pohľadenie a primerané rozmaznávanie je neoceniteľným zážitkom našeho detstva. Dedove zážitky z mladosti, múdrosti a pevná, ale láskavá ruka ani nehovoriac… Kúpte im niečo osobné, niečo čím predbehnete všetkých ostatnych vnukov.

 

 

foto: ZOOT.sk