Darčeková nálada

K Vianociam neodmysliteľne patria práve darčeky a ak ste nad kreatívnymi nápadmi, ktorými obdaríte seba či najbližších ešte neuvažovali, je najvyšší čas s tým začať. Ako na všetko, aj na túto každoročne sa opakujúcu situáciu má móda svoju odpoveď.

Aj keď najdôležitejším kritériom pri výbere správneho darčeka je jeho individualizácia – mal by byť „ušitý“ na mieru obdarovávanej osobe – existuje niekoľko trendových kľúčov, ktoré na Vianoce 2014 zaručene nesklamú žiadnu módnu maniačku.

 

Ako je to už pri každoročných sviatočných príležitostiach zvykom, prím hrá univerzálnosť, stelesnená nielen v ľahko kombinovateľných kúskoch, ale najmä doplnkoch. Pohodlné čižmičky v štýle populárnych Uggs, nadčasové tenisky, štýlový ochranca uší pred zimou, šatky a kabelky sú najčastejšou voľbou, pokiaľ ide o obdarovanie blízkych fashionistiek. Zároveň vo výbere kúskov nechýba akási ťažko definovateľná noblesa, ktorá ich povyšuje na status darčeka pri príležitosti, ktorá sa naskytá len raz do roka.

 

V neposlednom rade si na svoje prídu aj vyznávačky crazy motívov a rozprávok, asociovaných práve s obdobím Vianoc. Ostáva už len zaželať šťastnú ruku pri výbere!

 

 

 

Fotografie: Marella, Sugarbird, Liu Jo, Il Centimetro, Superga, Zoot.sk; ilustračné foto: Pinterest