Dan Bárta štartuje turné Maratónika veľkolepým krstom v Bratislave!

Už 21. októbra v Bratislave štartuje najväčší hudobný maratón uznávaného speváka Dana Bártu! Ako prví si môžete vychutnať album Maratónika v Ateliéri Babylon. Jedinečný koncert spojený s veľkolepým krstom si nesmiete nechať ujsť. S VIP vstupenkou vás čaká večer plný kvalitnej hudby a lahodných špecialít!

V pondelok 21. októbra 2013,Dan Bárta odštartuje jedinečným koncertom turné Maratónika. Nový album plný energie si ako úplne prví užijú fanúšikovia v hlavnom meste Slovenska! V bratislavskom Ateliéri Babylon ohúri Dan Bárta divákov aj novým singlom s originálnym názvom „Opýšeme inaší“! Fanušikovia zažijú priamo na koncerte aj veľkolepý krst rovnomenného albumu. Meno krstného otca zostáva v tajnosti a Dan Bárta ho prezradí až pred samotným krstom nového albumu. Isté však je, že okrem kvalitnej hudby si fanúšikovia s VIP vstupenkou môžu vychutnať aj kulinárske špeciality japonskej reštaurácie Benihana, exkluzívne víno Elesko a tradičnú whiskey Jack Daniel´s!

„Zoženiem si krstnú mamu alebo ujka. Niekoho poprosím alebo sa rýchlo prezlečiem, oholím a pokrstím si to sám a bude.“ Vtipne zahmlieva Dan Bárta.

Šarmantný spevák prináša jedinečné a od doterajšej tvorby odlišné CD Maratónika. Okrem vynikajúceho hlasu Dana Bártu očarí publikum aj výkon špičkových hudobníkov skupiny Illustratosphere.Kvôli novému albumu sa charizmatický Dan aj so skupinou Illustratosphere nechali zahrabať do piesku.Originálne fotografie k novinke Maratónika vytvoril špičkový fotograf Jakub Klimo. Niekoľkonásobne ocenený „Spevák roka“ a skupina Illustratosphere predvedú jedinečný hudobný maratón v 39 mestách Slovenskej a Českej republiky. Uznávaný spevák sa na koncerty v rámci Slovenska už veľmi teší.

„Na slovenské publikum sa tešíme, je dobré. Sme radi, že máme fanúšikov aj na Slovensku a budeme hrať, ako by to malo byť naposledy v živote.“ hovorí Dan Bárta.

Vstupenky na turné MARATÓNIKA si môžte kúpiť na www.ticketportal.sk, www.predpredaj.sk a vpokladniach miestnych kultúrnych domov.

FOTO: Jakub Klimo

TURNÉ MARATÓNIKA
Slovenská republika

21.10.pondelok BRATISLAVA – Ateliér Babylon
24.10.štvrtok LEVICE – CK Junior
25.10.piatok LUČENEC – Mestská tržnica
27.10.nedeľa TRENČÍN – Piano Club
28.10.pondelok BANSKÁ BYSTRICA – Záhrada CNK
29.10.utorok VRANOV NAD TOPĽOV – Mestský DK
30.10.streda MICHALOVCE – Mestské kultúrne stredisko
31.10.štvrtok KOŠICE – Historická radničná sála
3.11. nedeľa NITRA – Synagóga Nitra
24.11.nedeľa TRNAVA – Kino Hviezda