Dámy, pán Božský existuje!

Hľadáte príjemnú oddychovku, pri ktorej sa možno aj zasnívate? Nechajte sa zlákať novinkou od obľúbenej autorky Alexandry Potterovej Dokonalé rande. Rozpráva príbeh o Emily, ktorá sa po niekoľkých nevydarených vzťahoch rozhodla načas si oddýchnuť od dnešných mužov. Schúliť sa niekde do bezpečia s obľúbeným románom Pýcha a predsudok a vrátiť sa späť do dôb, keď boli muži ešte šľachetní a hrdo kráčali životom odetí v jazdeckých nohaviciach a v prepotenej košeli.

Muži, ktorých však Emily stretáva, nosia obleky, sú neverní a závislí na porne z internetu.
Keď ju jej najlepšia kamarátka pozve na týždennú dovolenku do Mexika plnú margarity a lovu na mužov, Emily dá radšej prednosť poznávaciemu výletu do miest, kde kedysi žila Jane Austenová. Nie sú tam však žiadni muži snov. Autobus je plný penzistov až na Spika Hargrevsa, mizerne naladeného novinára, ktorý píše článok o tom, prečo by väčšina žien chcela stretnúť práve pána Darcyho.
Potom vstúpi do izby a ocitne sa tvárou v tvár pánovi Darcymu. A odrazu sa sen každej ženy začne stávať realitou…

Alexandra Potterová má talent na pohodové oddychovky. Dokázala to už pri dvoch predchádzajúcich knihách Daj si pozor na želania a Kto je to dievča? V novej zábavnej a pohodovej rozprávke Dokonalé rande plní sny o živote, láske a stretnutí s najžiadanejším slobodným mužom literatúry. Na svoje si teda prídu najmä čitateľky románov Jane Austenovej. A možno po dočítaní zistíte, že pán Božský alias Darcy existuje. Žije minimálne v predstavách miliónov žien na celom svete…