DÁMSKA KOLEKCIA M&S JAR/LETO 2014

Značka Marks & Spencer sa už od predošlej kolekcie (jeseň/zima 2013) vydala na novú cestu svojho smerovania v oblasti módy. Zameriava sa na kvalitu, inovácie a osobitý štýl. Nová kolekcia JAR/LETO 2014 je logickým pokračovaním. Prináša sebavedomé trendy a vzrušujúce kúsky pre modernú ženu, a to presne v duchu nadchádzajúcej živej sezóny.

„ KÚSKY Z NOVEJ KOLEKCIE M&S DOSTANETE NA SLOVENSKU UŽ V JANUÁrRI 2014″

 

JAR/LETO 2014 je posunom k uhladenejšiemu stylingu a predstavuje look tvorený  minimalistickými strihmi, čistými líniami a jemnými krivkami. Objemné tvary a precízna krajčírska práca sa v novej kolekcii sofistikovane stretávajú s výraznými farbami a jasnou bielou.

 

WHITE OUT
Jednoduché a čisté kúsky s uhladenými športovými detailmi: trend White Out sa skladá z lineárnych strihov a nechýbajú nazbierané látky. Tento trend privádza opäť k životu bielu farbu. Tá je jasnou farebnou voľbou pre novú sezónu.

 

 

 

 

WORLDWIDE
Trend Worldwide je oslavou moderných cestovateľských dobrodružstiev. Bohémske vrstvenie a abstraktná potlač sa hrá s proporciami a vytvára grafickú explóziu v uhladenom ženskom štýle.

 

 

 


PAINT BOX
Nové experimenty s farebnými paletami umožnili vzniknúť základným kúskom s jednoduchou
siluetou, a to vo výbušných jarných a letných farbách. Trend Paint Box ľahko spoznáte podľa odvážne zafarbenej kože a zemitých tónov, ktoré majú luxusný nádych. Efektne ich dopĺňajú kontrastné látky.

 

 

 

 

PRETTY THINGS
Nádych romantického rande sa prenáša do kvetinových látok, cukrových tónov

a výrazného plisovania. Tento eklektický mix je plný priesvitného vrstvenia a nechýba krajka i metalický odlesk. Trend Pretty Things je stelesnením štýlu modernej dámy.

 

 

90s LUXE
Ultra uhladené deväťdesiatky oslavujú svoj návrat vo forme jednoduchej elegancie a nóbl rafinovanosti. Monochromatické kúsky a šedo-béžová koža tu spolu vytvárajú štýlový mestský minimalizmus, ktorý predstavuje moderne pretvorenú klasiku.