Ďalší úspech českých 5Angels v Anglicku: Live šou v televízii BBC!

Anglicko sa pýši novou hudobnou senzáciou z Českej republiky už i v najsledovanejších médiách! Skupina 5Angels, ktorá počas leta upútala Britániu na veľkých pódiách po boku hviezd ako Jessie J či Union J, najnovšie zažiarila v šou tamojšej televízie BBC!

Popredná medzinárodná agentura CAA, zastupujúca i fenomén menom One Direction, sa netají tým, že z 5Angels chce mať už čoskoro nielen britskú ale celosvetovú senzáciu.

Rozprávkový úspech českej tínedžerskej formácie 5Angels rastie doslova zo dňa na deň!
13799595253

Len pred pár týždňami ich oficiálne predstavili ako svoj najnovší objav elitní britskí manažéri, zastupujúci aj svetoznámy boy band One Direction. Vzápätí dievčatá odpremiérovali vo veľkom štýle videoklip „World Domination“, ktorý nakrútili len pred pár týždňami v Londýne. Na sklonku leta napokon pridali vystúpenie na britskom Sundown festivale i Allstars Summer festivale, kde zahviezdili po boku hviezd Jessie J i Union J!

Po hviezdnom lete boduje talentovaná pätica opäť. Tentokrát nie na pódiu, ale pred kamerami, presnejšie tými televíznymi. Len pred pár dňami totiž skupina prijala pozvanie do jednej z najsledovanejších šou (priemerná sledovanosť 1 epizódy: 8-12 miliónov divákov; s reprízou až cca 20 miliónov divákov) britskej televízie BBC s názvom Blue Peter, kde zaspievali práve svoj aktuálny hit World Domination https://www.youtube.com/watch?v=f9i5ZCiu5lQ&feature=youtube

Spomínaná relácia britského kanálu CBBC (Children’s BBC) píše svoju históriu už od roku 1958, a vďaka svojim vyše 4.000 odvysielaným epizódam nesie titul najdlhšie vysielaná detská televízna šou sveta. Každý mesiac privíta hosťa, ktorý aktuálne hviezdi v anglickom šoubiznise. Pozvanie do relácie prijali tiež mená ako Madonna, Michael Jackson, Whitney Houston, ABBA, Elton John, Emma Watson, Miley Cyrus, One Direction, Justin Bieber či Jessie J.

Aby tohonebolo málo, už 12. októbra čaká dievčatá vystúpenie na jednom z najväčších Open Air podujatí s 10-ročnou tradíciou – BIG GIG vo Wembley Aréne po boku ďalších aktuálne žiariacich hviezd britskej hudobnej scény. Vzápätí sa začnú pripravovať na spoločné koncertné turné s úspešnou chlapčenskou skupinou Union J, známou zo speváckej sútaže X-Factor. Na cestách s boy bandom, ktorý je jedným z najväčších objavov súčasnej britskej popmusic, strávia 5Angels celé 2 mesiace – december 2013 i január 2014.